şükela:  tümü | bugün
  • osman baydemir'in, hakkında bilmemkaçıncı soruşturmanın açılmasına yol açan sözleri: http://www.milliyet.com.tr/…/07/09/son/sonsiy09.asp
  • diyarbakır baro başkanının da katıldığı düşünce.
  • benimde evde tüfek var, bende onu alıp dağa çıkıcam, geleni vurucam indiricem biçicem. sonrada ben katil, terörist vb değilim diyeceğim; çünkü muhalefetim ya amk!
  • pkk orospu çocuğudur, ben de kürdüm de pkk'nın taa anasının amına topol füzesi sokayım, destekleyenin de anasına panzerkampfwagen tiger sokayım.
  • işte biz ona "terörist" diyoruz kısaca. silahlı muhalefet nedir aq? "düşünceme uymayana sıkıyorum" demek. e bu tam olarak terörist işte...
  • birleşim cezası ne amk? meclisin bir köşesine geçip tek ayak üstünde bekleseymiş.
    bu tarz bir konuşmayı dünyanın gelişmiş bir ülkesinde bir siyasetçi söylese, direk sınırın dışına koyarlar ya da totosundan enjektörle kan alırlar.
    yazıklar olsun...
  • hani sevgi pıtırcıklar, barış çiçekleri, güvercinleriydi bu dağ eşekleri. sözde anti militarist, sosyalist, devrimci, ilerici bir partinin mensubu değil mi bu adam?

buralarda pkklılar için terörist, dağ eşekleri, sığır sürüsü falan deniyor.
  • ampül logolu parti'nin iktidarında küstahlığı ele almış hayvansal bir güce kavuşmuş sınırsız hareket alanı kazanmış dallama bölücü terör örgütü sözcüsü hezeyanı.

abd başkanı bile bas bas bağırıyor "örgüt bizim amaçlarımız için kuruldu eğitildi, biz yedirip içirip donatıyoruz, bizim talimatlarımız ile saldırıyor bizim için geberiyorlar" diye.

bu muş mebusu dallama ise hala kürt sürt dürt diye kuru gürültü peşinde..

vollahi siz eitilmessiz hewalino.
  • muhaleft pkk'yı desteklemeyen kürtleri de öldürerek veya göçe zorlayarak, bebek beşiklerine bomba koyarak, yola mayın döşeyerek, farklı bir görüşü kabul etmeyip onu yok edecek eylemlere girişerek, canlı bombalarla izdiham yaratarak, üniversitelerde öğrencilere baskı ve şiddet uygulayarak, uyuşturucu ticaretinden kazanılan parayla amerikan silahı alarak, hırsızlık yaparak, hastane, okul bombalayarak, doktor, öğretmen öldürerek... uzun lafın kısası türlü şerefsizlik ve terör eylemleriyle yapılmaz, bu eylemleri icra edenin adı teröristtir. bu eylemlere sempati duyanlar terör sempatizanıdır. pkk terör örgütüdür ve kürtlerin haklarını savunduğu falan yoktur.

gap projesinin amacı güneydoğu anadolu bölgesini kalkındırmaktı ama bu projenin icrasında görevli kişiler pkk tarafından öldürüldü ve sonra çözüm sürecini başlatan iktidar tarafından gap'ın adı anılmaz oldu. pkk'nın kürtlerin haklarını savunduğuna inananda mercimek kadar beyin yoktur. güneydoğu dahil türkiye'nin büyümesinin önündeki en büyük engellerden biri pkk, türkiye için ekonomik yükü büyük.
  • şu ayrımı yapamadığımız için olan oluyor her kürt pkk yanlısı değil ulan bunu anlayın sonra konuşun .