şükela:  tümü | bugün
 • 2015 senesinde atılmış bir edip yüksel tweeti.

  tarihin unutmadığı tweetlerden birisi

  kendisi sabahtan akşama kadar twitter üzerinden propaganda yapmak konusunda bir uzman olduğundan arada büyük bir nefretle yazdığı gerçek düşünceleri de çıkıyor tabi.

  kendisi sürekli pkklı değilim diyor ama bunu söylerken de pkk teröristse tc 100 kat teröristtir demeyi de ihmal etmiyor. hemen her gün pkk'ya terörist diyecek iseniz tc'ye daha fazla terörist diyeceksiniz minvalinde çarpıtma yapıyor.

  hatta fetöcülerin gerçekleştirdiği darbe girişimi sonrasında da fırsattan istifade türk silahlı kuvvetlerine en büyük terör örgütü dediği tweetleri de mevcut.

  onun için de buradan

  daha yakın bir zamanda ne demiş peki? pkklı teröristler bu şaşkını bile iyi kandırmış anlaşılan. afrin'de 500 tane asker falan öldürdüklerini falan söylemişler. birazcık dahi vicdan sahibi olan her insan aslında şurada bile pkk'nın terör örgütü olduğundan kesin emin olurdu.

  ayrıca 500 tane f-16 düşürüp 28000 tank da imha etmişlerdir.

  daha neler neler var. biraz araştıran çok sonuca ulaşır.

  bu kişinin ayrıca pkk için ise 1 kere bile terör örgütü demişliği yoktur.
  serxwebun isimli pkk'nın kendi katliamlarını büyük bir gururla üstlendiği dergiden bile bahsetmez. nasıl pkk'nın bebek katliamlarının sahiplendiğini ve silahsız sivilleri, öğretmenleri, mühendisleri, işçileri kurşuna dizdiğini de görmez.
  pkk bunları kendisi gururla sahiplenmiştir ama edip yüksel'in ağzında sürekli "devlet 1000 kat daha fazla öldürüyor ama yaaa" gibisinden bahaneler vardır. veya bu katliamları devlet yapmıştır işte! edip ağam pkk'nın terör örgütü olduğunu kabul etmiyor sonuçta! yapar mı o barış güvercinleri öyle şeyler?

  yukarıda terör örgütü dediği abd ile pkk suriye'de bir olur ve sadece rakka'da bile soykırım boyutunda sivil, kadın, çocuk katliamları işler ama onlar hakkında tek kelam dahi etmez.

  çünkü orası rojava kürtleridir kendi deyimiyle. onların her şeyi yapmaya hakkı vardır.
  ayrıca bu katliamları pyd-ypg-pkk suriye'nin bulunduğu her bölümüne taşır ve hedefinde araplar, türkmenler ve kendilerine destek vermeyen onurlu kürtler vardır. bu öylesine büyük bir faşizmdir ki buna ses çıkartamayan her insan sorumludur.

  devletler için en büyük terör örgütleri der ama resmi olmadan suriye'nin bir kısmında devletleşen pkk-pyd terör örgütünün tüm faşizmlerini de görmezden gelir.

  kendisi istediği kadar kabul etmesin. pkk'nın kurucusu bile kabul etmiş her şeyi. kendisine inananları da gerizekalı ilan etmiş.
  bugün suriye'de pyd-ypg devletçik yapılanması apaçık bir faşizm hareketidir. başkasından toprağını ve yaşam hakkını alıp abd desteğiyle şehirleri yerle bir etmekte ve tam da edip yüksel'in türkiye cumhuriyetini suçladığı şeyin belki 100 kat ağırını oradaki insanlara yapmaktadır. ve pkk neyse onlar da aynıdır. ayrıca en büyük terör örgütleri dediği abd ve israil tarafından da dünyada en çok desteklenen şeydir.
 • kimse yazmadan

  (bkz: edip yüksel kim amk)