• bazı aptallar salt düşünce ya da eleştiriyi görünce pkk yanlısı yaftasını yapıştırıyoruz sanmış. ulan bu profillerde adamlar faşist ırkçı kürtçü bir dille türklere hakaretler yağdırıp pkk propogandası yapıyorlar daha ne olacak pkk yanlısı olmaları için?
  • memleketi adim adim boka döndügünün resmidir. onu yasakla, bunu ihbar et. yarin komsunu ihbar et, is yerinde, mahallende "baris pinari" operasyonlarini elestirenleri duyar duymaz polise ihbar et ki efendilerin bu memleketin canina daha iyi okuyabilsin.

böyle ortamlara yaptiginiz her türlü katki, türkiye'ye ve halkina ihanettir. bunun neticesi intihar edecek hale gelecek yeni issizlerdir, dogru dürüst beslenemeyen yeni cocuklardir, kis günü evini isitamayan yeni ailelerdir, siddettir, yoksulluktur.

siz siyasi otoriteye biata zorlayin ki, halki daha rahat sömürsünler, kendi hirsizliklarini kimse elestiremesin, hesap soramasin. muhaliflerin kafasi kesilsin, susturulsun ki önlerinde engel kalmasin.
  • sözlükte yazar olduğumdan beri yaptığım en faydalı iş olacak. hepsini hiç üşenmeden tek tek şikayet edip engelliyorum. içimi büyük bir huzur kaplıyor doğrusu.
  • la sıçacam sizin şu ocu bucu diye onu bunu fişleme merakınız çok biliyosan al bir reddit hesabı kardeş orada git anlat derdini elaleme tüm dünyaya sizin yüzünüzden gram itibarımız kalmadı,kimse bir boku konuşamıyor anlatamıyoruz sonra dünyada neden kürtleri bu kadar tutuyorlar sizin gibi mallar yüzünden işte 3 krş. yararınız yok 10krş. zararınız var amk
  • hemen “akp yanlısı olmayan hesaplar” ya da “hükümetle aynı fikirde olmayan hesaplar” listesine dönüşecektir.
  • bordo klavyelilere mesai yaptıran başlık olmuştur. ya bir gidin doğru dürüst birşeyle uğraşın lan. neymiş şikayet edecekmiş ne oldu oğlum bu kadar kinlenecek? anneniz babanız hiç mi sevmedi sizi?

çare - işkur.gov.tr
  • bu kansızların leş olduğu 3 4 gün önce açıklanmıştı. bugün o leşleri pkklı terörist bir hevalin profilinde görmek paha biçilemez bir keyif verdi. bunun üstüne bir keyif sigarası yakarım ben. vatan haini kansızlar sizi. geberin ulan. heval leşi

edit: heval profili kapatmış galiba.
  • yazıklar olsun ekşi sözlük. bu başlık sol frame'de durmalı.
  • barış pınarı harekatı ile pek çoğu tanımlanmıştır.
hesabın var mı? giriş yap