• feminist olup olmadiklari 5bin feet'te ucan bir f 16'ya ait fuzeye bakar. sonra biji boom boom.
  • gerilla değil teröristtirler. gerçekmiş. bizim orada göte göt derler, 20 yaşındaki zorunlu askerlik görevini yapan anadolu garibanına kurşun yağdırıp, köy basarak çocuk öldürenler feminist özgürlükçü öyle mi?

ortadoğu'nun piç teröristleri sizi.

zorunlu edit: yazı pkklı kadın gerillalar başlığında olduğu ve pkk sempatizanı biri tarafından açıldığı için "gerilla değil teröristtirler" diye yazılmıştır. arz ederim.
  • (bkz: yav he he)
  • aralarında çok güzel olanları da vardı.

(bkz: ekin ceren doğruak)

kıydılar şu güzel yavruya. hala boğazımda bir yumrudur adı.

tanım da yapayım bari de yanlış anlaşılmayayım. gün aşırı ana avrat sövdüklerimdir.
  • abi linkleri açınca kokuları hoparlörlerden fışkırdı yemin ediyorum.

yazık... böyle bir hayat yaşamak...
  • hergün bir töre cinayetinde (%90 bir kadını) insan katleden bir insan coğrafyasından çıkan en şaşırtıcı şey. hiçbir şekilde savaşmamalarını hatta savaşamamalarını niyaz ederim.

ancak bir şekilde "sertlik yanlısıyım", "kürt sorununda müzakere olmaz", "vuralım kıralım" diyen genelde milliyetçi bazen de atatürkçü kemalist hanfendilere de bunları örnek veriyorum, "öyleyse önden buyrun, bakın pkk'da da kadın teröristler var, bi otomatik tüfek mühimmatı ile falan 3-5 kilo" diyerekten.
  • erkekleri ile birlikte kürdistan diye bir yer kuracaklarmış. *
    bunların genel adı, beritan, dilan gibi isimlerden oluşur. isim darlığı çektikleri için bunları tercih ettiklerini düşünüyorum.
  • fazlasıyla eril, dişilik özelliklerini kaybetmiş kadınlardır.
  • çirkin değildirler, çirkin kelimesi çirkinliklerini karşılamıyor zira. bu denli çirkin olup da sadece 'çirkin' deyip geçmek, türkçe'ye haksızlık en başta. zira kelimeler albayım, bazı anlamlara gelmiyor. olmayan coğrafyalarını savunacaklarına önce bir aynaya baksınlar, bir şeyleri kurtarmaya da kendilerinden başlasınlar. bu ne yahu? göz var izan var allah aşkına... kapıcı muttalip bile daha bir kadınsı gözüme yemin ediyorum.

bir de gerilla ne lan? bildiğin bölücü terörist işte. yeniden 'kelimeler' bak...
hesabın var mı? giriş yap