şükela:  tümü | bugün
 • feminist olup olmadiklari 5bin feet'te ucan bir f 16'ya ait fuzeye bakar. sonra biji boom boom.
 • çirkinlik bir ölüm sebebi olsa soyları tükenecek terörist birimleridir.
 • gerilla değil teröristtirler. gerçekmiş. bizim orada göte göt derler, 20 yaşındaki zorunlu askerlik görevini yapan anadolu garibanına kurşun yağdırıp, köy basarak çocuk öldürenler feminist özgürlükçü öyle mi?

  ortadoğu'nun piç teröristleri sizi.

  zorunlu edit: yazı pkklı kadın gerillalar başlığında olduğu ve pkk sempatizanı biri tarafından açıldığı için "gerilla değil teröristtirler" diye yazılmıştır. arz ederim.
 • (bkz: yav he he)
 • boş vakitlerinde seroklarıyla buluşurlar, sonra kızışırlar ve "aşk" gerçekleşir.
 • aralarında çok güzel olanları da vardı.

  (bkz: ekin ceren doğruak)

  kıydılar şu güzel yavruya. hala boğazımda bir yumrudur adı.

  tanım da yapayım bari de yanlış anlaşılmayayım. gün aşırı ana avrat sövdüklerimdir.
 • abi linkleri açınca kokuları hoparlörlerden fışkırdı yemin ediyorum.

  yazık... böyle bir hayat yaşamak...
 • hergün bir töre cinayetinde (%90 bir kadını) insan katleden bir insan coğrafyasından çıkan en şaşırtıcı şey. hiçbir şekilde savaşmamalarını hatta savaşamamalarını niyaz ederim.

  ancak bir şekilde "sertlik yanlısıyım", "kürt sorununda müzakere olmaz", "vuralım kıralım" diyen genelde milliyetçi bazen de atatürkçü kemalist hanfendilere de bunları örnek veriyorum, "öyleyse önden buyrun, bakın pkk'da da kadın teröristler var, bi otomatik tüfek mühimmatı ile falan 3-5 kilo" diyerekten.
 • kürt kemalizmi olan apoculuğun kazandığı en büyük başarılardan biridir. kürdistan'da pek çok kürt kızı, feodal esaretten dağa çıkarak kurtulmuştur.

  ek: objektif gerçeği saptadığım için biri pkk sempatizanı olduğumu iddia etmiş. gülüyorum. türkiye sosyalist hareketinin bağımsız devrimci hattını savunmamız nedeniyle pkk'nin gençlik örgütlenmesi tarafından saldırıya uğrayan komünistlerden biriyim. ama siz gerizekâlısınız. pkk'nin nasıl toplumsallaştığını ve kürt illerinde sorunun ne olduğunu ve nasıl çözülebileceğini anlamak/araştırmak yerine küfrederek, linç ederek kürt sorununu halının altına süpürmeye çalışanlara toplumsal destek sağladınız. ve sorunu kangrenleştirdiniz. bu kafayla giderseniz, on yıl içerisinde türkiye'yi bölecek iki dinamikten biri siz olacaksınız.

  ek 2: yorumları okudukça midem bulanıyor. şu iğrenç şovenizm atmosferinden kendinizi kurtararak kürt sorunu üzerine düşünmek istiyorsanız, ismet imset'in "pkk: ayrılıkçı şiddetin 20 yılı" adlı kitabı okuyarak işe başlayın. (burada çok sayıda var, benim aradığım zamanlarda kolay kolay bulunmuyordu bu kitap.) akıl dışı önyargılarınızı, şoven varsayımlarınızı yıkın. size bu saçmalıkları dayatan devlet kurumları bile artık abdullah öcalan'la, pkk'nin üst düzey yöneticileriyle görüştükleri gerçeğini gizlemiyorlar.

  ek 3: şovenizmin insanı nasıl irrasyonalize ettiğine dair çarpıcı bir örnek için (bkz: #42572609). insan öldürmenin kötülüğünden bahsederken, iki satır aşağıda "misler gibi" bomba yağdırıyor. e be kardeşim sen hiç hayatın boyunca bir bombanın nasıl infilak ettiğine şahit oldun mu? yazık...