şükela:  tümü | bugün
 • hdp van milletvekili murat sarısaç.°
  istihbarat tarafından takip edilip enselenmiş.
  şimdi hdp legal bir partidir diyerek anıra anıra gelir ittifakçı götoşlar.
 • akp döneminde gerçekleşmiştir.

  o kadar vukuata rağmen parti kapatılmazsa böyle olur.

  sözlülteki götoşun biri de gelir suçu başkasına atar.
 • sözlükte bu başlıkta hdp sempatizanı ittifakçı tek kaşlı bir dağ maymunu tarafından savunulan vekil görünümlü yaltakçı.
  anıra anıra gelir derken haklıymışım.

  edit: hdp'nin kapatılmamasını eleştiriyormuş. hdp'nin kapatılması durumunda ilk velvele çıkaracak mallardan biri de bu ittifakçı dağ maymunu. hdp'lilerin teröristlerle ne zaman bir ilişkisi medyaya yansısa sürekli ülkede demokrasinin olmadığını iddia eden bu sığırlar hdp'yi kapatın diyerek çıkagelirler. teröristlere ve onlarla iltisaklı siyasilere tek kelam etmezler.
  hdp'yi kapatın ki klasik mağduriyetlerden bir yenisi daha çıksın, avrupa'da bol bol ajitasyon yapsınlar, siyasi kanallar kapatıldı goygoyu yapıp devletimize tazyik uygulasınlar. yani pkk'nın istediği olsun, kürtler daha fazla radikalleşip örgütün kucağına gitsinler. istedikleri bekledikleri bu. bu kolla bizi denyosunun da söylediği bu aslında.
  hdp kapatılmıyor diye git borazanlığını yap it soyu.
 • çomarın biri tarafından savunulduğu iddia edilen hdp'lidir.

  hdp'nin kapatılmamasını eleştirmişim. çomarsa savunduğumu söylüyor. daha doğrusu havlıyor.

  edit: bir de tek kaş diyip hakaret etmiş aklınca. beni kendi gibi megriboy sanıyor herhalde.
 • (bkz: imamoğlu bunu beğendi)

  yakında ekrem başkan hdp'li vekile bir atatürk resmî götürüp desteğini sunar. eşi hanımefendi de vekilin eşiyle kahvaltı yapar, başkan milletvekilinin siyasetini beğeniyorum der. biz bunu eleştiririz sonra sözlükteki ekrem trolleri bizi vatan hainliği ile suçlar.
 • ceza alması gereken vekil. develer lakaplı götoğlu şunu anlasın; partiyi kapatamıyorsan suç işleyenin cezasını vereceksin. suça göz yumulmuyor diye baskı olacaksa olsun, kim radikalleşip tavır alıyorsa alsın. ama senin gibi eşekçiler anca ağlamayı bilir. yavşak.