şükela:  tümü | bugün
 • almanya’da bir havaalanında toplanan kuduz sürüsünün ellerindeki paçavraların sopaları ile thy kontuarları önündeki vatandaşlarımıza saldırmasıdır.

  ulan siz(pkk) devlet olacaksınız, bir edebiyatınız, sanatınız, dünyaya söylecek iki çift lafınız, bir karakteriniz olacak öyle mi?

  siz gelip gelebileceğiniz en iyi noktadasınız, o da gündüz amerikalıya gece rusa göt vererek iki kasaba tutmaktır.

  video
  video2
 • (bkz: malum ırk)

  edit:hemen küfür yeşilleri başlamış. ırkçı faşist diye. hiçbir hareketiniz şaşırtmıyor beni. üniversiteside bu meseleyi tartıştığımız birçok kürt arkadaşım vardı. maalesef mezuniyetten sonra tüm diyalogum onları çalıştığım yere atamalarına ikna etmek ile geçti. nereye mi şırnak'a. biz faşist halimizle şırnak'ta cizre'de uludere'de oradaki kürt vatandaşlara hizmet verirken şimdiki afrin fedaileri(!) izmir'de muğla'da antalya'da dava kasıyorlardı. benim il merkezine yarım saat uzaklıktaki köyümde birleştirilmiş sınıf varken kardeşim iran sınırına 2km ötede öğretmenlik yaptı. ve sınıflar 20 kişiydi. ama sorsalar yine biz faşistiz yine biz ırkçıyız.

  benim çok fazla sayıda kürt arkadaşım var. hepsi ehli vicdan insanlar. ancak diğerlerinde şu sıkıntı var. söylediğin her şeye bir 'ama'sı var. kaçak elektrik kullanıyorsunuz - ama şöyle yaptılar,, şehirlerde bomba patlatıp sivil öldürüyorsunuz - ama zamanında... şehirlerde asayiş açısından en sıkıntılı bölgeler sizin yaşadığınız bölgeler - ama devlet bizi... hiçbir sorunu kabul etmiyor hep hataları başkalarında görüyorsunuz. hiçbir zaman siz suçlu değilsiniz. bu şekilde düşünmeyen kürt arkadaşları resmen linç ediyorsunuz. kürt arkadaşlarım bana dedikleri şey "klorobam sen doğuda rahatsın, sen bir türksün kimsenin senden bir beklentisi yok ancak bir kürt olarak benim ayrı düşünmeye hakkım yok" ne zaman mı adam olursunuz:

  kendi hatalarınız karşısında başkalarını suçlayarak savunmaya geçeceğinize, şapkanızı önünüze koyup biz nerede hata yaptık deyin.
 • dünyada hava alanında böyle bir ilkellik yapacak başka bir siyasi hareket yok.

  velev ki oldu, herhangi bir avrupa ülkesinin, kendi hava alanında böyle bir gösteri yapmasına izin vereceği başka bir siyasi hareket yok.

  sadık bir fino olmanın getirileri işte.
 • sonuç olarak kuduz köpekler gibi dayak yediler.
 • nadide ve çok işlevli bir saldırıdır.

  bütün sempatizanlık girişimlerine ve imaj çalışmalarına karşı sav olarak sunulabilir, kelime israfını engeller. ne " davada " ne taraftarınlarda çüke sürülecek aklın ya da şerefin bulunmadığının delilidir.
 • ''akıllı düşman, akılsız dosttan daha hayırlıdır.'' hz. ali

  peki ya düşman akılsız olunca? bir çözüm de bulamıyorsun, böyle bela oluyor işte.
 • (bkz: ken'en)
 • pkklılar ve yandaşları her zamanki gibi masumlara saldırıyor.
 • pşt afrine gelsenize, bir şey deneyeceğiz.
 • ya o kadar igrenc ki;

  ulkemizin dusmani olan insanlar adina utaniyoruz.

  bunu bize yasatabilen bu insanlara (?) tesekkur mu etmeli teessuf mu bilemedim.

  malliginizi anlatacak kelime yok.