şükela:  tümü | bugün
 • trabzon'da alçak saldırı! trabzon'un maçka ilçesinde vazelon kırsalında bir evden erzak çalan pkk'lı teröristlerin açtığı ateş sonucu bir başçavuş ile 15 yaşındaki bir çocuk şehit oldu

  son dakika: trabzon’un maçka ilçesi kırsalında güvenlik güçleri ile bir grup pkk’lı terörist arasında çıkan çatışmada ağır yaralanan jandarma başçavuş ferhat gedik kaldırıldığı ktü tıp fakültesi farabi hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit oldu. ağır yaralanan 15 yaşındaki eren bülbül de doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi. yaralı bir askerin de tedavisi sürüyor.

  saat 15.00'te çatışma çıktı

  trabzonun maçka ilçesi vazelon manastırı kırsalında pkk'lıların bulunduğu istihbaratı üzerine iki gün önce başlatılan operasyonda bugün saat 15.00 sıralarında teröristlerle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı.

  teröristlerin açtığı ilk ateşle yaralanan 2 güvenlik görevlisi ile 1 sivil önce maçka devlet hastanesi'ne kaldırıldı. burada yapılan ilk müdahalenin ardından 3 yaralı ambulanslarla trabzon’daki karadeniz teknik üniversitesi tıp fakültesi farabi hastanesi'ne gönderildi.

  hain saldırıda ağır yaralanan jandarma başçavuş ferhat gedik kaldırıldığı ktü tıp fakültesi farabi hastanesi’nde şehit oldu. ağır yaralanan 15 yaşındaki eren bülbül de doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi. yaralı bir askerin ise tedavisi sürüyor.

  erzak çalan teröristleri gördü

  hastanede yaşamını yitiren eren bülbül’ün, pkk’lı teröristleri girdikleri evden erzak çalarken görüp hemen giderek güvenlik güçlerine haber verdiği ortaya çıktı. eren bülbül, pkk’lıların girdiği evi göstermek için güvenlik güçleriyle gelirken çıkan çatışmada hain kurşunların hedef oldu.

  çatışma sesleri kamerada

  çatışmanın çıktığı maçka'nın köprüyanı mahallesi vazelon manastırı mevkii’nde duyulan silah sesleri bir kişi tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi. silah seslerinin 15 dakika boyunca çevrede duyulduğu belirtildi.

  trabzon emniyet müdürlüğü bünyesindeki polislerin izinleri iptal edildi. maçka ilçesi’ne çok sayıda takviye polis ekibi sevk edilirken ilçenin tüm giriş çıkışları tutuldu.

  http://mobil.hurriyet.com.tr/…atisma-cikti-40547471
 • ismi (bkz: eren bülbül), daha 15 yasında.

  (bkz: pkk sivil öldürmez)

  (bkz: pkk terrorist grup değildir)

  (bkz: yaw he he)
 • şerefsiz bölücü onunbununçocuğu teröristlerin bir çoçuğumuzun hayatına mal olması, bu nasıl bir şerefsizliktir.

  trabzonlular rahat uyuyor mu? benim bildiğim çıkıp o dağları o teröristlerin başına geçirirler.
 • ekşisözlük yazarlarının kadınların şurası,erkeklerin burası,şu boylu kadınlar,bu boylu erkekler gibi önemli konuları olduğundan dolayı ilgi çekmeyen kahrolası olay.
  ayrıca sizin gibi insanların vicdanına sıçayım.
  edit:beni haksız çıkaran bütün yazarlara teşekkür ederim
 • twitter'da hümanist geçinen aktörlere baktım hiç birinin zerre umurunda değil.

  pkk'nın her zaman ki vahşiliğidir. şehit çocuğun kanı yerde kalmaz işallah.
 • nerede o duyarcı piçler.
  az beri gelsinler de 15 yaşındaki evladımızdan feyz alsınlar. bu çocuk güvenlik güçlerine karşı koyarken değil yardım ederken şehit düşmüştür.
 • allahım ne biçim bir ülke olduk.
  daha önünde bir ömür vardı, sevecekti, daha fazla sevilecekti..
  neden??
  ideolojiniz batsın.
  allah bin türlü belanızı versin.
  hatta öyle bir vicdan versin ki, aldığınız her nefeste ciğerleriniz yansın.
 • allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun. 15 yaşında lan. daha yaşayacağı bir ömür vardı.

  boğazımızda çığlık düğümleniyor. elimizden başka da bir şey gelmiyor. yazık yiten gencecik insanlara.

  ekleme.

  ismini şimdi öğrendim: eren bülbül henüz 15 yaşındaydı.

  unutmayın isimleri! çünkü isimlerdir bütün mirasımız.
  (bkz: eren bülbül)
 • aslan yürekli bir çocuğun hayatına kıyılmasıdır.

  bu sözlükteki duyarcı tayfa 90'larda askerlere yer göstereceğim diye askerleri pusuya düşüren şerefsizleri çok iyi bilir. hepinizi toplasalar şu çocuğun tırnağı etmezsiniz.
 • öğretmenler ve çocukları öldürmekten başka bir şey yapmayan, sözde solcuların hümanist terör örgütü tarafından şehit edilen gencimiz.

  kininizi diri tutun.

  ekleme: fıtrat değişir sanma...