şükela:  tümü | bugün soru sor
 • açık bir itiraf; chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu'na ait.
 • ermenistan dis isleri bakanina da gitmisler mi diye merak ettirir.
 • pkk'nın siyasi kadrosu ile dünyanın bir köşesinde gizli gizli görüşüp, sonra meydanlarda bas bas bağırarak inkar edenlerden daha samimi bir adamın açıklamasıdır.

  ek olarak hapishanelerde yatan ve sağlık sorunları olan mahkumlarla chp'nin yaptığı görüşmeleri anlatan koskoca bir paragrafın içinden orospu cımbızı ile alınmış bir cümledir.

  kılıçdaroğlu'nun yapmış olduğu açıklamanın tam metni şöyle; "biz kadına da saygı duyarız, çöpten kağıt toplayan adama da saygı duyarız. kimin sorunu varsa ilgileniriz ve hiç ayrım da yapmayız. biz hapiste hasta yatan pkk'lıya da gittik, dhkp-c'liye de gittik, kader kurbanı olana gittik, diğer islami kesimden kendisini tanımlayıp hapiste yatan, sağlığı olmayan, zor olan insanlara da gittik. hiçbir ayrım yapmadık çünkü hapse gir..."*

  ama siz; öylesine rezil, öylesine sefil, nemalanmayı öylesine şiar edinmiş insanlar tarafından güdümlendiniz ki elbette o kelimeleri o paragrafın içinden çekecektiniz. yapmayın, madem mübarek ramazan ayı; kula bu kadar kulluk etmeyin.

  alanında ilk 10'da olan bir fakülteden mezun oldum. 1 senedir iş bulamıyorum. sosyal, ekonomik ve psikolojik açıdan son derece kötü durumdayım. intihar etmeyi gerçekten düşünüyorum ve günün birinde daha fazla dayanamayıp intihar edersem bunda senin de emeğin var güzel kardeşim. çünkü ak parti ülkeyi inanılmaz bir buhrana sürüklüyor ve sen sorgulamak, ses çıkarmak, gerekirse kafa tutmak yerine bu adamlara alkış tutuyorsun. ben,bir yokuştan aşağı freni patlamış kamyon gibi inen bu ülkenin problemlerini görüyor ve başka bir partiye oy vermekten başka hiçbir şey yapamıyorum. bu ülkeden de kaçamıyorum.

  gel elele verip bu ülkeyi yine eski günlerine döndürelim, yoksa hiç iyi olmayacak.

  işler içinden iyice çıkılmaz bir hal alırsa eğer ben çok uzun zaman önce göze aldığım gibi intihar edeceğim. sense türkiye'de aktif durumda bulunan 5'i dini motifli, 4'ü yasa dışı sol, 3'ü bölücü, 12 terör örgütünden herhangi birinin saldırılarını, büyük istanbul depremi'ni ya da sonrasını, marmaray'ın kaymasını, hızlı trenin hatasını, bir metrobüs kazasını, bir üst geçidin yıkılmasını ya da bir çınarın devrilmesini endişe içinde bekleyeceksin.

  edit: imla.
 • esede de gittik, rus kanalına çıkıp türkiyeye iftira da attık diye devam edilebilirdi. daha fazla çirkinleşmeden bırakmış.
 • nerede bir türkiye düşmanı varsa hepsinin ayağına gittiğini söyleyen chp liderinin beyanatı.

  bir ara putin, bağdadi ve nasrallah'ı da ziyaret etsin. esed'in ayağına gidiyordu zaten.

  edit: yukarıda yalandan duygu sömürüsü yapan arkadaş inşallah intihar edersin, yani sözünün erisindir. burada fav toplamak, debe kasmak için alenen yalan söyleyecek haliniz yok ya?
 • sonra millet bu adama mermi atinca millet mi suclu oluyor?
 • ak-itlerin dezenformasyonudur. ulan insan cnn turk internet sitesinde hala duran programdan bile laf cımbızlamaya çalışacak kadar şerefsiz olur mu?
  2500 lira maaşa bu kadar haysiyetsizlik yapılmaz.

  bakın ne demiş kılıçdaroğlu: "biz pkk'ı, dhkp-c'li , islamcı örgüt üyesi falan olduğuna bakmadan cezaevlerinde hasta yatan bütün mahkumların durumlarını takip ediyor ve onları ziyaret ediyoruz çünkü mahkumlar kanunen devletin koruması ve güvenliği altındadır. "

  bak" kanunen devletin koruması altındalar" diyor.

  ama ak-göt provokasyon yapacak. gerçeği yazarsa olmaz.

  götün yiyorsa "bütün terör örgütü mensubu mahkumlar her türlü sağlık ve devlet korumasından muaf tutulur zindanlarda çürüyüp giderler" diye kanun çıkart. hepimiz rahat ederiz.

  edit. sinirden yapılan harf hataları düzeltildi.
 • bunu kazara bir akpli dile getirse yer yerinden oynardi amk. bu konusmayi yapan bir adam bana kalirsa protestoyu gectik tutuklanmalidir. bu kadar sehit verilen bir ortamda denecek laf mi yahu bu? akil ermiyor kilicdaroglu'nun işlerine...
 • akp tarafından 2004 yılında çıkarılan yasanın tam metni de aşağıdaki linkte duruyor.
  https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k5275.html
  (bkz: zoruna mı gitti yobaz kardeşim)