şükela:  tümü | bugün
  • ülkenin yarısı ; pkk nın orman yakmasına, gurbetçi tekmelemesine ve halihazırda türkiye'yle savaşmasına laf etmiyor. hem de kendince politik sebepleri var.
    ermeni patriği öyle dolu dolu destek mesajı yolladı ki gözlerim doldu.
    mason locası bile samimi destek yayınladı .
    arkadaşlar size ne oluyor. kendinize gelin. bu ülke sizin ülkeniz. rte bugün var yarın yok . sonra bu adam bu kadar ne yaptı . nedir bu kinin ,öfkenin sebebi. anlayamıyorum .
  • şaşırtmayan görüntülerdir.

bu kansızların olayı bu. yağma. aynı şekilde yağmalayarak ülkemizden de toprak alma planları vardı itlaf edilmeden önce bir kısmının.

hayır benim anlamadığım bu pkk denilen şerefsiz oluşumun derdi siyasi erk edinmek iken neden bu avrupa’da yaşayan gerizekalılar böyle hareketler yapıyor. e madem pkk devlet kursun istiyorsun sen de katıl saflarına git itlaf ol suriye’de arkadaşlarınla. bunların arasında bu olayları körükleyen ajanlar yoksa ben de bir şey bilmiyorum. keza bu aptallıkla o organizasyonu bile sağlayamaz embesiller.
  • alman polisinin suçluları cezalandırması dileğiyle.

unutmayın diyalog kurmak istemeyen haksız olandır.
  • almanyaya 3 ay önce bir otomotiv firmasında çalışmak üzere geldim. burada gördüğüm manzara inanılmaz heryerde bu terorist pisliklerden var türkiye ne zaman kendini korumak adına bir operasyon icra etse sokağa dökülüyorlar çoğu ipsiz sapsız önemsiz adamlar.
    bu politikanın sonucu bence amerikan güdümündeki almanya nın yaptıkları bazen düsünüyorum da bundan hic mi raharsızlık duymuyorlar.

abd 11 eylül ü bahane gösterip irak a saldırmasaydı bugün belki işid i de ypg yi de konusmuyor olacaktık fakat kimse bunun hesabını abd ye sormuyor. devlet eliyle kocaman kara bir propoganda mevcut burada.
  • ırkçı avrupada olmuş bir olaydır. nedense kürtlere karşı değil ama türklere karşı bir düşmanlıkları var bu avrupalıların.