şükela:  tümü | bugün
  • amerika'ya ve israil'e hergün sövüp sayıp onlarla işbirliği yapanlar var ya hani, onlar amerika'ya sövüyor diye "evet lan bunlar iyi adamlar" mı diyelim?

dostlar alışverişte görsün

edit: ben hükümetin son iki üç yıldır pkk ile yaptığı mücadeleleri de normal görmüyorum. bu adamlar hdp ile bir olup teröristleri davul zurnayla karşıladı, fetoyla bir olup ne istedilerse verdik dedi yani ne istedilerse verdi. şuan da mhp ile bir oldu ve mhp ne isterse veriyor, pkk ile savaşıyor. yarın başkasıyla bir olur onun istediğini verir. kendilerini düşündükleri için kim denk gelirse onla bir olup bir şeyler veriyorlar, kimisi ülke adına güzel kimisi ülkenin köküne kibrit suyu dökecek cinste. çok fazla konuşmaya gerek yok, yarın başkanlığı aldıktan sonra mhp ile işi biter başkasıyla başlar. dün trt'de deli gibi 23 nisan kutlamaları yapılıyordu. ben yıllardır böylesini görmedim. hayırdır chp ile mi birleşecekler şimdi de?

(bkz: siyaset)

edit 2: adam bana trol dedi ya la. orospu bana orospu demiş ben orospuya ne diyeyim
    ilk defa trol diyen oldu bana. huyları bu değil mi zaten, kendileri gibi olmayan herkes terörist.

onlar gibi olmazsan deli derler adama
    boşver onları hayyam sen bak kendi yoluna
    ömer hayyam.
  • iftira bünyelerine sinmiş bu akgezenlerin. feto pisliğinden zamanında çok şey öğrenmişler.

al sana ittifak:
    1
    2
  • devletin her yerini açılım adı altında açıp saçanlara da aynı lafı etsene delikanlı... hala iftiralara devam ediyor utanmadan.

troll sensin, pkknın siyasi kolu da ...

edit: şuraya termit karıncalarının hayatı ile ilgili bir entry girsem, digerus denen akgezenden daha az saçmalardım. en baştan cevap vermek bile hata.
  • pkk'nın mücadelesi türk milletiyle, türkiye'nin demokratik sistemiyle ve devlet rejimiyledir. dolayısıyla türkiye'de iktidara kim gelirse gelsin, pkk bu iktidara (ve temsil ettiği türk milletine) karşıdır. aktroller hiç algı kasmasın, pkk ile demokratik arenadaki yasal partileri pkk ile ilişkilendirmeye çalışmasınlar. çünkü pkk ile ilişkiler konusunda sabıkalı tiplere çalışıyorlar. daha iki sene öncesine kadar "türk milleti" demekten imtina eden tiplere.

devletin rejimini, laik demokratik sistemi yıkmaya çalışan herkes, konumu veya yöntemi ne olursa olsun, teröristtir. türk milletinin pkk ile tek derdi olabilir; yok olup gitmesi.
  • öyle olmalı ki akpli vatandaş, akpli olmayana , teröristlerden yanasınız diyebilsin.

yalnız bu çıkışı yeterli bulmadım.

seçime 1 hafta kala, israilden de böyle açıklamaların gelmesi lazım.
  • kimin kimlerle göbek bağı var bildiğimizden beklenen açıklamadır. türkiye cumhuriyeti tarihinde pkk yı muhatap alan tek parti akp dir.

pkk ya ne sözü verilmiştir bu açıklama için? oturup bunu düşünmek gerekir.

zira türkiye de siyaseti bu hale getirdiler, lakin merak etmesinler; türkiye iyi olacak.
  • desenize pkk, 7 haziran seçimlerinden sonra olduğu gibi yine akp'ye çalışmaya başladı.
  • ön edit: hiçbir entrim silinmediğini halde lanet yemişim, gerekçe: “özentisiz başlık”. başlık da bu başlık. bu sözlükte ne başlıklar gördüm ben özentisiz, 35-40 kere gg yiyen insanlar gördüm. bir tanesini bile lanetlemediniz.

bu uygulama keyfidir ve fikir ifade özgürlüğüne aykırıdır. sırf muhalifleri eleştiren yazılarım yüzünden verilmiştir. hukuka uygun şekilde fikirlerin paylaşılmasına hangi kesim olursa olsun bugüne kadar imkan sağlamış ekşi sözlük adına ise bir utançtır.

yarın kimse muhalifler susturuluyor diye ağlamasın, sizi örnek alıyorlardır.

——————————————-

buna şaşıran var mı yahu? ne sanıyordunuz meral ablanıza pkk'dan destek gelmeyeceğini mi? kahkaha attım.

yahu pkk'nın da fetö'nün de bütün otuz yıllık uğraşlarını çöpe atan tayyip erdoğan'dır, meral ablanız da ona karşı bayrak açmış gidiyor. el ele göreceksiniz daha bunları el ele!

selahattin demirtaş'la meral akşener birlikte çok güzel sallayacaklar daha!
  • ondan sonra niye iyi parti ittifak yapmıyor.

yapmayacak.

biz tek siz hepiniz!
  • adamlardaki arsızlık tavan yapmış. chp genel başkanı'nın konvoyuna doğu karadeniz'de kurşun sıkan adamlar faşizmden bahsediyor. sizden ala faşist mi olur.