şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aslında batı gözündeki kredilerini tüketiyorlar. bir süre sonra yine mi siz? bitmediniz mi? amacınız ne? durumuna düşecekler çünkü bir yalan tiyatrosu üzerine kurdukları düzen tükeniyor. tünelin ucunda ışık yok. bu avrupada ayaklananlar tamamiyle pkk uyuşturucu ağı olduğu için işleri sekteye uğradığı için üzgün ve sinirliler yoksa hiçbiri gelip ortadoğuda yaşamaz pkk sempatizanları yerleştikleri yerlerden çıkmaya meyilli değillerdir pek avrupa bunu denerse onların gerçek yüzlerini görecektir.
 • uzaktan konuşmak kolaydı bakalım kendi başlarına da geldiğindeki tutumları ne olacak
 • geldi yine bir tane "bu bir özgürlük hareketidir" diyen tipini siktiğim.

  halkların kardeşliği ve barış masalınızın kendinize söküyor anca. ankara'da masum insanları otobüs durağında katledereken bunlardan bahsetmezdiniz hiç.

  sıçmışım ben sizin özgürlük hareketinize o zaman işte. özgürlük isteyen insan gidipte masum insanları katletmez. ayrıca sizin savunduğunuz kürtler sadece sizin ideolojinizin köpeği olmuş olan kürtler... yani sizin gibi lenninist olmayanların sizinle alakası olmuyor... onları da zaten kürt olarak görmüyorsunuz.

  o dışladığınız kürtleri de işte bu ülke tıpkı lazı, çerkesi, zaza'sı gibi benimsiyor. sizin gibi satılmışları da ortadan kaldırıyor şu an...
 • işgale katılan hewaller dikkat etsinler.

  ingiliz polisi öyle gaz sıkma veya 2 jop darbesi ile bırakmaz adamı.

  canları ''trencilik oynamak'' da isteyebilir.
 • günahsız insanları avm'lerde, otobüslerde yakan, kalabalık şehirlerde masum insanların arasında, bomba patlatan bu adi şerefsizleri, polis ve halk niye uzaklaştırmaya çalışmış ki anlamadım. rayların üzerindeler, bırakın tren geçsin üstlerinden.
 • sarızeybek zamanında çok söyledi, sadece operasyonla olmaz. pkk 'yı bitirmenin üç aşaması vardır.

  finansal olarak bitirmek, para kaynaklarını kesmek ve isviçre bankalarındaki paraların tahsilini istemek.

  şehirlerdeki milisleri bitirmek, tutuklamak.

  operasyon ile fiziki olarak bitirmek.
 • insan haklarını özgürlüğü savunan grubun her fırsatta başkalarının haklarını özgürlüklerini hatta canlarını ihlal etmesi ve hala bu grubu savunan kesimin olması çok acıdır
 • orada taşkınlık yapıp can sıkıcı hale gelince ancak ingiltere'nin de dikkatini çekecektir. avrupa böyle masalesef. işin ucu kendilerine dönüp de canları yanınca bunların kımıl zararlısı olduklarını idrak edebilirler.
 • eski güzel günlerinde olsa ak partili ortakları da yanlarında olurdu. beraber nevruzda öcalanın mesajını okudukları "o güzel günlerinde" olduğu gibi öcalanın kürtlerin lideri olduğu, ülkenin önünü açtığı, öcalanın çok ileri görüşlü olduğu konusu gibi hem fikir oldukları konuları dile getirirlerdi. öcalan gibi birinin tavsiyesi ile yaptıkları kanun değişikliklerini anarlardı.

  ak partililer onları ne kadar sevdikleri dağdan gelenler için mahkemeyi nasıl ayaklarına getirdikleri, nasıl size operasyon yapılmasın diye valilere emir verdiklerini anlatırlardı. siz de onlara biji serok erdoğan, biji serok davutoğlu derdiniz.

  ümidinizi kesmeyin recebin dönüşüne ümmet yetişemiyor. belki bir gün yeniden
 • vur manchester vur , sende acıma bu hainlere