• suruç olaylarıyla bir kez daha gördük ki sözlük pkk sempatizanı kaynıyor. buna ek olarak işin içinde akparti olduğu için pkk safında duran muhalifler de ortaya döküldüler.

peki son iki yıl içerisinde pkk nın güneydoğuda katlettiği akpartili vatandaşları nasıl açıklayacaksınız.

16 mayıs 2016 akparti şırnak yerel yönetimler başkanı ali kılınç
    19 mayıs 2016 akparti diyarbakır kayapınar ilçe başkanlığı basın sorumlusu umut aydın
    13 ağustos 2016 akparti beytüşşebap gençlik kolları başkanı naci adıyaman
    1 eylül 2016 şemdinli akparti üyesi menderes özer
    14 eylül 2016 akparti hakkari 1. mv adayı ahmet budak
    9 ekim 2016 akparti van özalp ilçe başkan yardımcısı aydın muştu
    10 ekim 2016 akparti diyarbakır dicle ilçe başkanı deryan aktert.
    1 temmuz 2017 akparti van özalp ilçe başkan yardımcısı aydın ahi

hadi pkklıları anladık bu vatana düşmanlar da bu ülkenin muhalafeti nasıl oluyor da pkk safında yer alıyor bu kadar mı körsünüz be.
  • şeytan ak partiye karşı olsa şeytanın tarafında olacak kadar nefretinden gözü dönmüş bir kitle var türkiye'de.

bazen bu kadar nefretin arka planında ne olabilir diyorum mantıklı bir argüman bulamıyorum.
  • amk çomarları size bu pkk lılarla beraber olmayın derken analar ağlamasın diyordunuz, şahit gösterip türk ordusuna kumpas kuruyordunuz, halaylar çekip kırmızı halıyla karşılıyordunuz, bebek katiline akil adam diyodunuz, benim gözümde pkk lıdan farkınız yok.
  • bilale sorar gibi sorayim:

ak partililer pkk'li oldugunu bildigi insanlardan oy istemeye neden gitmistir? bana bunu acikla sonra provokatif baslik ac. yaziklar olsun size ve hala bu yalanciyi destekleyenlere. birkac kisi kaldiniz sadece.
  • birde argüman arıyor amk. bak kendin yazıyorsun şeytan akp karşı değilmiş yanındaymış.
  • hepsine allah rahmet eylesin.

fakat şu soruya da cevap verin: bütün bunlara rağmen bunlar nasıl seçime giriyor, nasıl meclise giriyor, elinizdeki imkanlara rağmen bu mantıksızlığa neden engel olmuyorsunuz? neden elinizde imkan varken terör örgütlerinin kökünü kurutmuyorsunuz?
  • siyasetçiler imiş evet.
    ellerinde silahlar ile esnaf gezmeye gitmişler.
    silahların namlusunda çiçekler varmış hatta.
  • pkk'lı olduğunu bile bile ne demektir anlayamadım. oranın sahibi pkk mıdır yoksa türkiye cumhuriye mi? terörün sağcısı solcusu olmaz. terör terördür. biz faklı düşüncelere sahip olsak da bu birbirimiz katletme özgürlüğü vermez. terörü öven de terör faaliyeti işleyenlerden farklı değildir.
  • devletin barış için adım atarak teslim olun cezanızı çekin kimse ölmesin düsturuna yanaşmayıp tek bildiği katillik yolundan devam eden ne kadar emperyalist ülke varsa sırtını dayayan her seferinde de onlardan gol yiyen pkkyı suçlayacağına devleti suçlayan at gözlüklü kardeş sen de at gözlüklerine yapış bırakma onları.
hesabın var mı? giriş yap