şükela:  tümü | bugün
  • sıradan bir olay. akşama kadar bekledik kınayan bile olmamış sol cenahtan.
    üstelik oğlan da zihinsel engelliymiş.
    http://www.hurriyet.com.tr/…klilar-oldurdu-40887579
  • söyleyince dinlemiyor kimse. hep havaya konuşuyoruz. önümüzdeki seçimlerde katillerden biri hdp'den aday olsa yine fikirleri değişmeyecek bazılarının.
  • lice’de askerlik yaptım. o bölgenin nerdeyse tamamını gezdim. insanlarıyla iç içeydim.

bir operasyon sonucu 9 adet pkk lı leşi alınmıştı. muayene komisyon yazıcısı olduğum ve cesetler bizim birliğe geldiği için bizden gerekli malzemeleri aldılar. ( ceset torbası vb)

bir iki gün sonra pkklılardan ikisinin cenazesi bizim komisyon binasının karşısınfaki mezarlıkta yapıldı. lice’ yi bilenler bilir ufacık yerdir. nasıl oldu bilmiyorum ama yüzlerce insan cenazeye geldi.

ağıtlar, ağlamalar neler neler. hatta işi abartıp bize taş atanlar bile oldu. küfürler hakaretler cabası.

türk askeri sırf onların emniyeti için oradaydık. bize taş atanlara bile tek kötü söz söylemedik ama yinede orada istenmediğimizi ve sevilmediğimizi iliklerinize kadar hissettik.

askerliğim boyunca 21 şehit verdik. 21 canımızı feda ettik ama tek bir gün sevgi gösterisi görmedik. bir bardak suyu bile vermediler.

şimdi bir yorum yapardım ama artık fikirlerimizi açık açıl söyleyemiyoruz o nedenle söyleyeceklerim bu kadar sayın hakim.
  • hdp'yi destekleyen herkesi mesul tutuyorum.

teröre ucundan kıyısından söylem olarak dahi destekleyen herkesle mücadele edilmedikçe terör bitmez.
  • (bkz: devletiniz teröristtir)
    (bkz: bir oy ince'ye bir oy hdp'ye)
    bu anlayışın böyle bir olaya tepki vermesini beklemek biraz naif kalıyor artık. bunların dilinden süleyman soylu anlıyormuş demek. olaylar gösteriyor ki bize, aslında süleyman soylu haklıymış.
  • şimdi sahneyi bir kez daha hedepelilere bırakıyoruz.
  • insanları katletmeleri o kadar önemli değil, çünkü bu orospu çocukları dağda yerlere sigara atmayacak kadar doğayı seviyorlar.
  • bu vesileyle bebek katili, onun heykelini dikmek isteyen sazcı puşt ve onlara oy veren herkesin allah belasını versin diyorum.
  • gittikçe kanıksanmaya başlanan infazlar. sanki baba ve engelli oğlu eceliyle ölmüş ve sanki bu cinayetleri pkk denilen namussuzlar çetesi işlememiş. cennet mekanları olsun.
    (bkz: doğubeyazıt'ta katledilen bakkal)