şükela:  tümü | bugün
 • pkk'nın doğu bölgesinde kendince korku salmak için muhtarları kaçırıp katletmesi, insanları elektrik direğine bağlayarak infaz etmesi ve cesedini elektirik direğine asması, kendisine biat etmeyen aşiretleri kurşuna dizmesi, kendisinin varlığına tehdit gördüğünü bölgedeki insanların evinin duvarına pkk yazarak insanları tehdit etmesi, kendisine koyun vermeyen çobanın kafasına sıkması cihangir solcularının gram umrunda değildir.

  içlerinden bazıları, pkk'nın her kanlı eyleminden sonra, vahşi örgütün ismini dahi anmadan "kimden ve nereden gelirse gelsin" üç kağıtçılığıyla timsah gözyaşı döker.

  istanbul'un elit bölgelerinde yaşarlar. "sırtımızı pkk'ya yaslıyoruz" diyen hdp'nin güzellemesini yaparlar. böyle kanlı ve vahşi örgüte yanladıkları halde, "idam insanlığa karşı işlenmiş bir suçtur" yaygarası koparırlar. tek bir polis ya da bekçi hatasını yakaladılar mı, genellemeyle tüm teşkilâtı hedef alırlar. canı dişinde toplumda asayişi sağlayan insanlara "bedavacı" derler.

  anadolu insanına "göbeğini kaşıyan" diye hakaret ederler. fakat birisi hakkari'yi, muş'u eleştirse, direk faşist lafı ağızlardan düşmez. anadolu'nun bir köyünde günde bilmem kaç litre süt veren sarıkız kadar bu yurda yararı olmayan asalağın tekidirler.
 • ekşideki bazı orospu çocukları tarif edilmiş. başarılı. verdim şukunu aslan.
 • aslında bu pembe götlü cihangir solcularının ya da amerika'daki regressive left'in(gerici sol) bu denli salak olmasının sebebi hayatlarında büyük bir sorun ya da dişe dokunur bir hayat gayeleri olmadığındandır.
  kısaca hayatlarını adayacakları bir ideolojileri yoktur ve kendilerini genelde diğer insanlardan üstün görmek ve etik üstünlük sağlayabilmek için kendisine tırnak içinde "mazlum" görünen insanları savunarak dünyayı güzelleştirdiğine inanırlar. yalnız şu vardır ki bu kullanışlı aptalların varlığından haberdar olan, bu mazlumluk maskesini kullanan örgütler vardır. pkk sadece bunlardan bir tanesi. buna fetö'de örnek gösterilebilir çünkü onlar da mağdur rolü yapıyorlardı.

  insanlarımızı bu pislik örgütlerden korumanın yolu devletin ve medyanın bütün gücü ile bu tuzaklardan insanları haberdar etmesinden geçer. yalnız iktidardakiler her zaman marjinal bir grubu düşman gösterebilmek için bu kullanışlı aptallara da ihtiyaç duyar. böylece her ne kadar zeki olmasa da iki gram gerçeklikten kopmamış insanların kendisine oy vermesini sağlayabilsinler.

  yani aslında herkes bu durumdan memnun. iktidar memnun, terör örgütleri memnun, troller memnun, kullanışlı aptallar memnun, cahil halk memnun. memnun olmayan tek insanlar ülkesini gerçekten seven bizleriz ve emin olun azınlığız. o yüzden bırakın ete para vermesinler. doğal seçilim görevini yerine getirir.
 • karşıt görüşlü olanları da yüzsüzce faşist olmakla itham ederler kusura bakmayın hdpkk yandaşları çocuğumuza meyve alırken bomba ile öldürülmek istemiyoruz o nedenle zamanı geldiğinde eğer akıllanmazsanız hepiniz bu ülkeden gideceksiniz.
 • pkk'yı vatandaşın muhatabı sanan primatların başlığı.
  lan davar. vatandaşın tek muhatabı anayasa ve kanunlarla bağlı olduğu devletidir.
  insanlar devlet işkence yapmasın, dünyaya karşı başımızı eğdirmesin, bizi haklı davada haksız duruma düşürmesin diyor. lafı götünüzden anlama gayretiniz taktire şayan.
 • gereksiz duyar kasıcılık dışında hiçbir icraatı olmayan döl israfı güruhtur o. onların hümanizm anlayışı yalnızca pkk'lılar, dhkp-c'liler ve fetullahçılar için geçerlidir.

  bir teröristin ölümü trajedi, binlerce türk'ün ölümü istatistiktir.
 • kürt faşisti olunca kendi yaptıkları 'birkaç öfkeli genç' düzeyinde olup hasır altı edilirken, bunun olmaması için çalışanları faşist diye yargılarlar.

  ırkçılık da böyle başlar.
 • öyle uzun bir liste var ki bu konuda...

  daha geçen yaz pkk, yaktığı ormanları bölge ve yer yer, saat saat, nereleri neden yaktığını tane tane anlatıyordu... mamafih bunlar inanmıyordu!

  tuncelide iki kardesin katli, pkk bombaları ile gerçekleşiyor...

  ve?

  sessizlik... bildiğin sessizlik... ufak tefek bile bir kınama yok...

  pkk'nın suriye'de arap kadınlarına tecavüz görüntüleri ortaya çıkıyor.

  öyle ya, kadın hakları konusunda ellerine kimse su dökemezdi bunların...

  ne bir edebiyat, ne bir yakarma ne de bir kınama... toplu salaga yatanlar derneğine dönüşüyor hepsi!

  öğretmen katliamları, toplu katliamlar, tehditler, pusular...

  o kadar çok örnek var ki...

  pkk nüfus daireleri yakıp yıkarken ve şimdi de pkk, abd askeriyle petrol sahalarında devriye atarken, bu gerzekler de bunlarin gölgesinde " devrimci" filan olduklarını düşünüyorlar(!)

  işin gerçeği pkk bunları sikine bile takmıyor. bu hilkat garibelerinin psikolojik etki güçlerinden faydalanabiliyorsa faydalanıyor, o kadar...
 • bütün dünya toplansa kürtlere pkk kadar zarar veremez. bunun tersini iddia edenin de anlını karışlarım. pkk’nın ne olduğu belliyken, kendi varoluşlarına kastetmiş ermeni tezlerine paralel hareket edenler ne elde etmeyi planlamaktadırlar. bu dediklerime inanmayanlar sözde ermenistan haritalarına baksınlar. ermeniler tarafından kürtlere biçilen van’ın ve diyarbakır’ın bodrum katıdır! ırak’ta 4 kere suriye’de 1 kere kullanıldılar atıldılar akıllanmadılar. anadoluda pkk’ya destek veren kürtlerin akıllı olanları da biliyorki türkiye yenilmeyecek ama kaçakçılık, uyuşturucu ve düzensizlik karlı tatlı geliyor..

  neresinden tutarsan tut, onurdan zerre bulamayacağın bir gurüh.. dini ilahı türk düşmanlığı..
 • yazarların nefretlerini kusmak için kullandığı başlık.

  kimden bahsediyorsunuz birader? pkk'nın yaptığı orospu çocukluklarına hangi cihangir solcusu ses çıkarmamış? kim destek vermiş? almışsınız karşınıza belirsiz birilerini "şöyle yaparlar, böyle yaparlar" diye atıp tutuyorsunuz.
45 entry daha