şükela:  tümü | bugün
  • evet bunlar türkiye'nin parçalanmasını ve bölünmesini isterler kendilerini türkiye'nin vatandaşı olarak görmezler dolayısıyla hiç bir bağlılık hissetmezler. ülkemizin içinde bir ur gibi her koldan ülkenin kötülüğü için çalışırlar.ülke sınırlarımız içinde ki toprakları almak koparmak niyetindedirler.bizim vergilerimizi,bizim hayatlarımızı çalarlar,yapabildikleri her yerden türkiye'yi dünya'ya kötü göstermeye çalışırlar türkiye'nin karşısındaki tüm güçlerle dost olur beraber saldırırlar.bebek katilini lider olarak görürler.

    atatürk'ün en büyük düşmanlarıdırlar ama bunlar sinsi habis bir ur gibi davrandıklarından şu an için atatürkçüleri,solcuları,safları kullanmak onlardan oy almak destek almak adına bunu gizlerler.

    güneydoğuda 10-15 yaşında çocukları kaçırırlar tecavüz işkence her pisliği yaparlar gelmeyen çocuklarının babalarını öldürerek veya kaçırarak zorla kendi saflarına sokarlar.tüm türkiye'ye uyuşturucu satarlar hem türk milletini zehirlemiş hemde para kazanmanın zevkiyle mest olurlar.hepsi tam bir türkiye düşmanı gerçek birer teröristtirler.pkk'nın bunca yıldır yaptığı onbinlerce saldırısına rağmen utanmadan terör örgütü olarak görmüyoruz diyebilirler.

    40 yıldır haince saldıran pkk'yı desteklerler.ortamlarda fikirlerini yalan ideolijilerini haklı göstermeye çabalarken el altından para silah insan kaynağı sağlarlar ve öyle sinsidirler ki yeri geldiği zaman chp'li kılığına girer chp'li gibi davranır yeri geldiğinde bir mhp'li görünümü verirler.bunlardan nefret ediyorum tiksiniyorum.