şükela:  tümü | bugün soru sor
  • polonyanın prototip hayalet ana muharebe tankıdır.
  • 2013 yılında dizayn edilmiş tank. 2018 yılında hizmete girmesi planlanmaktaymış.. lan bu kadar güzel tank mı yapılır? cyber alemlerden çıkmış gelmiş, yazık olmasın.
  • geleceğin savaş makinası ne olurdu? diye sorarsanız cevabı bu tank olurdu. üzerinde savunma sistemi olan ilk tank mı bilmiyorum ama ortalığı darma dağın edecek gibi duruyor. (sadece duruyorda olabilir) oldukça seksi bir tank, tasarıma ciddi bir şekilde önem verilmiş. bilgisayar oyunundan çıkmış gibi.

foto

foto
  • görünümü bir acayip polonya tankı. ilk gördüğümde bir bilgisayar oyunu için dizayn edilmiş sandım. incelerek uzayan namlusu sanki patlayıcı mühimmat değil de lazer ateşlyecekmiş gibi duruyor.

tasarım açısından ilk yorumum kısa bir yapısı olduğu. küçük tank küçük hedef demek bu da pek önemli bir şey. bunun yanında muhtemelen kulede bir nişancı olmayacak ve yapay zeka kontrol edecek atışı. savaşların olmaması isteyen bir realistim. yani savaşların olacağını biliyorum. bunun için de insansız tanklar en azından mürettebatı ile yok olmaz diye sevinçliyim lakin bir yandan da insan canının basit bir algoritmanın insafına kalması beni kötü hissettiriyor. bilemiyorum sevgili sözlük ...

sanırım o güzel görünümlü insanlı tanklar artık eskide kalıyor

sexy fotolar için tıklayın