• polonya yapımı bir tank

bu bizim tankçıların eline geçse ilk soracağı soru motoru nerden sökülüyor olurdu heralde. yagını değiştirirken bile motoru sökmek zorunda olduğun envanterdeki en gelişmiş tank m60t olunca. bir de tankla giderken bile yanına çay bardağı alıp çay içerek giden tankçılarımız 950 beygirlik güce fazla alışkın değiller. ayrıca siyah tank mı olur bunu nasıl kamufle edeceksin.
  • polonyanın prototip hayalet ana muharebe tankıdır.
  • görünümü bir acayip polonya tankı. ilk gördüğümde bir bilgisayar oyunu için dizayn edilmiş sandım. incelerek uzayan namlusu sanki patlayıcı mühimmat değil de lazer ateşlyecekmiş gibi duruyor.

tasarım açısından ilk yorumum kısa bir yapısı olduğu. küçük tank küçük hedef demek bu da pek önemli bir şey. bunun yanında muhtemelen kulede bir nişancı olmayacak ve yapay zeka kontrol edecek atışı. savaşların olmaması isteyen bir realistim. yani savaşların olacağını biliyorum. bunun için de insansız tanklar en azından mürettebatı ile yok olmaz diye sevinçliyim lakin bir yandan da insan canının basit bir algoritmanın insafına kalması beni kötü hissettiriyor. bilemiyorum sevgili sözlük ...

sanırım o güzel görünümlü insanlı tanklar artık eskide kalıyor

sexy fotolar için tıklayın
hesabın var mı? giriş yap