şükela:  tümü | bugün soru sor
  • umut sarıkaya tipi mutsuzluk tanımıdır. rüzgarlı bir günde en beklenmedik anda uçmaya başlar bu meret. durduramazsınız da. fark ettiğiniz anda tam gaz peşinden koşarsınız ve şanslıysanız ters dönmüş bir şekilde sizden fazla uzağa gitmeden yakalarsınız. o anda nedendir bilinmez; ama garip bir utanma hissi sarar tüm vücudu. ancak unutulmamalıdır ki oradaki herkesle aynı kaderi paylaşıyorsunuzdur. dondurma markalarının sponsorluğu eşliğinde ufak bir komünitesinizdir adeta.
  • bir kazaya sebep olmadıktan sonra adrenalin dolu anlar yaşatır.bi alt versiyonu kumların uçuşup saça göze burna dolmasıdır .insanın yaşaması gereken anılardandır. hatırlaması zevkli.
  • genelde sosyete ile orta halli üzeri vatandaşlarındır bu şemsiyeler. sezlongların kıç kıça dizildiği özel plajlarda çoluk çocuk rahat edemeyecekleri için halk plajına gelirler, lakin beyefendiler bilmez ki şemsiyesini sağlam taşa bağlamayı. ilk rüzgarda ayakları kıçına vura vura koşarlar şemsiyenin peşinden.

    oysa günübirlikçilerden biraz ders alsalar fena olmaz. adamların şemsiye kurdukları yere bi temel atmadığı kalıyor; sanki hiç gitmeyecek, sökmeyeceklermiş gibi... helal olsun abilerime.