şükela:  tümü | bugün
109 entry daha
  • ülkenin sikilecek yeri kalmamış, siz daha hak hukuk diyorsunuz. güzel kalplisiniz. anlayın artık oğlum anlayın. bu ülke bitik. bittik lan bittik. tamamdır mevzu. şimdi yeni türkiye'yi izliyoruz. ensar vakfı olaylarında da işleseydi ya o amk kabahatler midir ne sikse işte. yolunuzu yordamınızı öppeyim sizin. bu millet uyandığında çook geç olacak.
  • yurtdisinda gordugum kadariyla alkolun yasak oldugu, icenlere buyuk cezalar uygulanan bircok park, bahce, sahil, plaj gibi kamusal alan bulunuyor. alkol sadece boyle yasaklarin bulunmadigi, izin verilen acik alanlarda icilebilir ve gordugum kadariyla da gayet kisitli. bulundugum sehirde bir yildir bir kac serseri haric ortada alkol alan kimse gormedim. yabancilar festival vs. olmadigi takdirde genelde sahil, park, bahce yerine kafe, restoran, pub, vs. gibi yerlerde bira icmeyi tercih ediyor. sahilde bira icmenin bizlere has bir eylem olduguna katiliyorum. yani uzun sozun kisasi demek istedigim yurtdisinda da siklikla uygulanan alkol kisitlanmasini lutfen medeniyet kisitlanmasi diye algilamayalim, tamam sartlar farkli oldugu icin karsilastirmak yanlis olabilir kabul ediyorum ama biz de elma ile armutu karistirmayalim...edit: karistirdikca daha cok bolunecegiz, birbirimizi anlamayacagiz, birlikte hareket etmedigimiz icin icine dustugumuz cukurdan cikamayacagiz demek istemistim ama salak kafam kime ne anlatiyom...peh
  • durun ben zonguldaklıyım. aşağıdaki habere konu olan kapuz plajı bence türkiye'nin en güzel plajlarında biridir. mavi bayraklıdır, ayrıca belediyenin astığı kocaman atatürk portresi yüzen insanlara "oh be laiklik" dedirtir.

zonguldak'ta bu plajın müdavimi çoktur, her kesimden insan kapuz'a gider. şehir de küçük olduğundan herkes birbirini tanır, tanımasa bile illa akraba dost tanıdık çıkar.

sanmıyorum ki orada bira içen kişilere plaja giden insanlar laf söylesin, gayet normal karşılanır orada ancak eminim son zamanlarda ülkenin her yerinde türeyen amip yobaz yavşağın teki polisi aramıştır ve ihbarda bulunmuştur. ve yine eminim aynı yobaz yavşak, karısına şiddet uygulayan komşusunu tenezzül edip kılını kıpırdatmaz.

he ayrıca plajın içerisinde bulunan restoranda bira içmek de serbesttir.
  • kesilen ceza parkta sevişen çiftlere, cinsel organını ortayerde gösteren adamlara keslen cezayla aynı.
  • sokakta her türlü taşkınlığı yapan, kadınlara sarkıntılık eden , kamu malına zarar veren , vandallıkla etrafı yıkan döken, her yere çöp atıp çevre namına bir şey bırakmayan, bulduğu iki metrekarelik boş alanda bile mangal yapıp her yeri dumana boğan , özellikle ses çıkarsın gürültü yapıp dikkat çeksin diye egzozu patlak motorsikletlerle ve modifiye arabalarla huzur diye bişey bırakmayan,saatlerce görgüsüz ve saygısız şekilde sokaklarda düğün yaparak tüm huzurumuzu kaçıran ,günde beş vakit gereğinden yüksek volümlü ezanla beynimizi patlatan yaratıklara ceza yokkkk ! ama plajda kendi halinde kitabını okuyup güneşlenirken iki şişe bira içen zararsız eğitimli ve modern iki doktor kadının tepesine dört polisin dikildiği bir faşizm burası !!! bu ülkeden asla ama asla bir cacık olmaz . olmayacak . nokta.
  • yurt dışından örnek veren, olayı normalleştiren,. vb kim varsa onunda, zihniyetininde ve ayrıca tüm sülalesininde amk.
    yaşasın özgürlük
  • iyi aile cocukuluğu nedir nasıl yapılır ın açıklamasıdır bu olay.. yapın beyler yapın meral başkan sizi seve seve indirecek oradan. kılıçdaroğlu ananızı sevecek. siz devam edin.
  • bira içen kadının tepesine 4 (yazıyla dört) tane polis memuru üşüşmüş, ne yapıyor kadın oturduğu yerde içeceğini yudumlayıp güneşleniyor. o plajda olup da bu tabloyu polise şikayet edenin de ta...
    bu ülkeyi suudi arabistan yapamayacaksınız!
  • "engelli haliyle boğaziçini kazandı" diye lanse edilen gazete başlıklarıyla aynı olan başlık ve serzeniş.
34 entry daha