• insan hanzo olduktan sonra plajda zemzem içse bile aynı kapıya çıkacak olay. çoluk çocuk yaşlı olması fark etmez. adabınla , kimseyi rahatsız etmeden içebilmek önemli. burada mevzu biradan bağımsız insanları rahatsız etmekse haklı bir serzeniş. ama sorun sadece bira şişesiyse o şişe afedersin de....
  • adamın dibidir
  • ne içecekti? ayran mı içseydi? içtiği şeyle alakası olmayan durum. şerbet de içseydi rahatsız etmek bambaşka bir boyut. ben de şerbet içen sakallı amcanın beni rahatsız etmesinden dolayı bir başlık mı açsam? yok yea ben senin gibi sosyal mesaj verip belli bir kesimi aşağılayacak kadar çomar değilim ki.
  • kimseyi rahatsız etmeden içiyorsa kimsenin karışmaması gereken insan. zaten milleti rahatsız eden hareketleri varsa ayran içse de saygısız insandır.

bu arada ben bu kadar 9-5 çalışan bir troll de görmedim. gerçekten çalışkan. eğer ki bir gün yazarlara maaş verilecekse bu arkadaşımız bunu hak ediyor.
  • benim.

denize girerken de, akşam güneş battıktan sonra da yapıyorum bunu. dünyanın en rahatlatıcı eylemlerinden biridir. gökyüzüne bakıp tüm dertleri kısa bir süre unutmaktır amaç. içtiğim boş kutu/şişe de kumsalda kalmaz, çöpe atarım. kimseye ne zararım var ne yararım plajda içerken. ha sırf ben içiyorum diye rahatsız oluyorsa, siktirsin gitsin başka yere baksın bana değil.
  • yanında bi de midye dolma yiyorsa, bu işten anlıyordur.
  • denizin keyfini sonuna kadar çıkaran ağzının tadını bilen insan. plajda bira içmekten sıkıldıysanız denizin içinde de içebilirsiniz. biz öyle yapıyoruz arkadaşlarla.
  • yanında patates kızartması yiyorsa aynı insan bile olabiliriz.
  • baştan editini yerim senin. sona da koysan başa da koysan olmamış o edit. biz yemedik zeki kardeş. diğer konu çok rahatsız ediyorlarsa 155 ihbar hattı var. dikkat et çok rahatsız ediyorlarsa. yoksa sende beni rahatsız ediyorsun der işin içinden çıkarım. anırmaktan kastetdiğin şirin kızlar ya da yakışıklı erkekler gelse içmeden kahkalarla gülse sende içinde olmak için, bu entellektüel ortama katılmak için baya bir yırtınırsın (içten veya bariz görünen bir şekilde dışardan).

özgürlük demek önce tahümmül demektir. tek taraflı düşünen insanlar ordusu (evet tahümmülsüz insanlar militarist kafayla aynıdır) asla ve asla demokrasi ve cumhuriyet gibi değerleri özümseyemezler. zaten bizim türk milletinin en büyük problemi bu. karşıdakini anlamadan, anlamaya çalışmadan rakip fikri ezmek.
  • içilir çok da güzel olur yorulmussundur üzerinde haftaların verdiği bıkkınlık halsizlik vardır gidersin denize bi güzel yüzersin sonra dalga seslerini dinliye dinliye yudumlarsin birani çok da güzel olur
hesabın var mı? giriş yap