• nasıl bir ruh hali, nasıl bir ahlaksızlıktır anlam vermek mümkün değil.

ulan; çoluk çocuk, yaşlı genç yüzlerce insanın istirahat alanında hangi kafa ile bunu yapıyorsun? bi insanın canının yanması seni nasıl mutlu edebiliyor? biliyorum, gece kimseler yokken bunu yapabilecek kadar alçak ve korkaksın. sen de biliyorsun ki, gündüz bu girişimde bulunsan götüne sokarlar o şişeyi.

kendine sıfatlardan sıfat beğen orospunun evladı.
  • katıksız çomardır. mühim olan koca dünyada sadece odur. gerisi onun bunun çocuğudur.

bu dünyayı ondan başka hak eden yoktur. ama herkes de onun hakkını yemiştir.
  • çok naifsiniz.
    direkt orospu çocuğudur.

dün daha taşlı sahilde bir sürü cam şişe parçası topladım. sırf çoluk çocuğun ayağına batmasın diye.

edit: imla
  • alıp götüne sokacaksın o şişeyi öyle anlar bu tipler
  • bunlarin bi modeli de pota altina sigara izmariti atar. baska modeli de rihtimin yanindan denize izmarit atar. bi tanesi arkadasimdi yakaladim kizdim. daha yapmiyor sagolsun. lan deniz lan.
  • yanlis acilmis basliktir dogrusu plajda cam sise kiran onun bunun cocugu olmalidir. uzerine bastiginda ayagini kesen kirik bira sisesi degil de kizicahamam maden suyu, uludag gazozu sisesi olsa makbul mu sanki?
  • aynı boy şişenin üzerine oturtulmalıdır
  • parkta da bu boku yiyen apaçi grubu mevcuttur. evsiz ............ diyorum bunlara genelde. ulan saat olmuş gecenin 3ü. vır vır vır vır ne konuşursun parkta toplanıp? şişe kırmalar,kahkahalar. polis gelince süt dökmüş kedi oluyorlar ama.parke taşlarını sayıyorlar güzelce :)
hesabın var mı? giriş yap