• plaka fiyatları düşeceği için kuduruyorlar.
  • 5 bin yetmez, 20 bin taksi plakası devreye sokulmalı. gecenin bir yarısı turist olmadığım için istanbul' un en merkezi noktası taksim' de taksiye binemediğim günleri çok iyi hatırlıyorum. imamoğlu haftasonu 24 saat ulaşım getirdi de bu zulüm bitti. birde "abi trafik var burda indirsem olur mu?" diyen bir yığın taksici var, "karşının taksisiyim abi" diyenler. ve evet takside sigara içmenden rahatsız oluyorum. acilen puanlama sistemi de getirilmeli.
  • plakalara değerinden çok para verindiğini anlayınca mı akılları başına geldi.
  • yerel ve genel yöneticiler esnaftan çok halkı düşünür....

uber tarzı bir sisteme entegre olursa harika bir uygulama olur. hem vergi hem de kalite artmış olur. bu da halka hizmet için iyi bir şey olur.
  • çok önemli olmayan tepki
  • uber’in kendilerini akıllandırmasına izin vermedikleri için ekrem başkan akıllandıracak. yaşanan onca olaydan ders çıkarıp kendilerine çeki düzen veremediler. o. çocuğu, kısa mesafe gidecek diye yolcuya atarlanan hatta arabaya almayan sen, arabasını temiz tutmayan, trafiğe çıkamayacak halde bırakan sen, müşteriye hayvan gibi davranan sen. senin tepki göstermeye ne hakkın var? al o plakanı uygun yerine monte et şimdi.
  • eko başkan arkandayiz. koy bu şeytanların çanına!
  • taksici yandaşı "şahsım'ın süratle engelleyeceği projedir.
  • adamlar birikim yapmış üstüne yatırım yapmış yetmemis evlat olsa sevilmeyecek tiplere istihdam yaratmış ülke ekonomisine kazandırmış bu yerli malları. bu kadar özveriyle, vatan sevgisine yapılır mı bu antrikot başkan.

baştan edit: ironi diye belirtmedik ortalama zekaya sahipsinizdir diye.
  • güzel proje. daha dün gece saat 1 gibi levent kanyon avm civarından sarıyer'e zor gittim. yer beğenmiyor herifler.
hesabın var mı? giriş yap