şükela:  tümü | bugün
 • haber şöyle:

  adana büyükşehir belediye başkanı hüseyin sözlü, kerkük ve musul için otomobil plakası hazırlayıp sosyal medyadan paylaştı.

  mhp genel başkanı devlet bahçeli'nin “81 düzce'den sonra 82 kerkük ve 83 musul” açıklamasının ardından adana büyükşehir belediye başkanı mhp'li hüseyin sözlü, “82 hz 001” ve “83 hs 001” otomobil plakalıkları hazırlayarak sosyal medya hesabından “plakalarımız hazır. 82 kerkük, 83 musul” başlığıyla paylaştı.

  ---

  84 mekke
  85 medine
  ...
 • --- spoiler ---

  fransa hükümet ricalinden biri napolyon’u bir muharebede tenkide kalkışıp parmağını harita üzerinde gezdirerek: önce şurasını almalıydınız, sonra buradan geçerek ötesini zapt etmeliydiniz, gibi fikirler belirtmeye başlayınca napolyon: – evet, demiş. onlar parmakla alınabilseydi dediğin gibi yapardım.

  --- spoiler ---
 • ülke troll cenneti amk.bu sene ne troll yaptı be.
  yahu belediye başkanlarının, siyasilerin, devlet adamlarının trolleşmesi iyice baydı amk.
  az adam olun lan.
  trollüğe özenmek nedir?
  ayıptır, makamınızı insanların yüzünü güldürmek için hizmet ederek kullanabilirsiniz.
  trollük yapınca hizmet etmiş olmuyorsunuz.
 • nasıl bir avaneliktir ben anlamıyorum arkadaş. bunlardan çevremde de var. neymiş operasyonlar başlamış , alacakmış malum kişi musul ve kerkük'ü. adam buna inanıyor. hemde öyle bir inanıyor ki.. sen nereyi alıyorsun diye sorarlar adama, höyytt deyince oturursun olduğun yere. neyi? kimden alıyorsun ? kolay mı o kadar ? madem alacaktın onun için mi ankara'ya ve ıstanbul'a kürdistan bayrağı artırdın? maden bu bayrağı astırdın şimdi niye zıplıyorsun? bu ne yaman çelişki uzun ?
 • 84 monaco..

  (bkz: monakkoluyum)
  (bkz: bi bitmediniz monakkoluyum)
 • 82 kerkük
  83 musul
  102 üst
  103 iy:0
 • tek derdi şekil şükül olan bi insan lafi.

  akillara zarar ya.
 • diyelim aldın musul'u da kerkük'ü de. ne yapacaksın oraya medeniyet mi götüreceksin? ordaki işsiz güçsüz niteliksiz gençler de dolacak istanbul'a. sen önce mevcut 780 000 km2 üzerindeki şehirleri adam et. çorum elinde de ne yaptın oraya yada sivas, hakkari? hepsi fırsatı bulunca istanbul'da çünkü sen o şehirlere gidecek paraları ya yedin yada istanbula saçma sapan kanal fantezisine girdin.
  ha oranın petrolü falan diyen aylık 3-4 bin tl ile geçinen vatandaşlara da diyeceğim o petrolün on katı da gelse memlekete o paranın gideceği yer belli ve senin ödeyeceğin benzin/mazot parası belli. yani ordan gelecek petrolle ucuza yakıt falan hayallerine de girme pek havanı alırsın/alırız
 • tarihsel bagdan dolayi turkiye musul ve kerkukteki kabile devletini en kisa surede gibmeli. vakit kaybetmemeli.