şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: divxplanet)
    (bkz: altyazi.org)

2004 yılında divxplanet ile başlayan, bu domainin ardından altyazi.org ile devam eden geleneğin yeni adresi...

planetdp.org

yeni domainde site kurulum çalışmaları devam ediyor, eli kulağında kullanıcılara açılmış olacak.

altyazılar muhafaza ediliyor, forum kısmı sıfırdan ihya edilecek. tüm eski kullanıcılarımız, üyelik açılır açılmaz dalabilirler...
  • hayırlı uğurlu olsun denilesi site. :p
  • hadi baba, aynı eski günlerdeki gibi, ekibi yeniden toparlıyoruz.

dp bitmez...

demiştik. :)
  • (bkz: yes beybi)
    ekip toplanıyor. eskisinden muhteşem olacak. bizi takip edin.
  • dönüşü muazzam olacak.
  • anka kuşu musun be mübarek dedirtem site. helal olsun küllerinden yeniden doğduysan eğer.
  • çok başarılı olacağını düşündüğüm altyazı sitesi. altyazi.org'un kapatılmasıyla herkes üzülmüştü. yokluğunda kıymeti anlaşıldığı için bu yeni platforma dört elle sarılacak ve sahip çıkılacaktır.
  • yeni altyazı sitesi. umarım yine amatör ruhun yaşandığı ve fakat eskisine oranla daha profesyonelce yönetilen bir site olur.

e haliyle bana da site açılır açılmaz üyelik alıp, eski site kapanmadan evvel çevirmeyi düşündüğüm ama sonra hevesim kaçtığı için vazgeçtiğim çeviriyi yapıp yüklemek düşer.
  • üyelik almayı düşünmediğim site. madem açacaklardı, yapabiliyorlardı neden ağlattılar o kadar milleti. en son birileri intihar edecek falan sandım, nasıl bir bağlılıksa.

zaten uzakdoğu yapımlarını yahut çevirmenlerini salladıkları yoktu, eminim bizim güruh üyelik almasa kimsenin derdine olmaz. kendi hükümranlıklarını sürmeye devam ettikleri bir site olmasını dilerim. zira daha fazla gözyaşlarıyla ortalığı neme boğan tiplere tahammül edemiyorum.