şükela:  tümü | bugün
  • internet alemindeki en ucuz cd-key'leri satan site.
  • cennet gibi bir yer.
  • neden bu kadar ucuz diye düşündüğüm site
  • inanılmaz fiyatlarla key satan rus firması. satıcılarla irtibata geçip istediğinizi sorabilirsiniz.

herkesin aklına ilk takılan şu. satılan key'ler bölgesel'mi ?
    değil. buradan aldığınız key ile türkiye'de lisanslama yapabiliyorsunuz. ve legal.

- windows 7 professional 32-bit / 64-bit (all languages ) sürümü 32,50 $
    - microsoft office 2013 professional plus (multilingual) sürümü 63 $
  • 1 günlük bir deposit.files üyeliğine ihtiyacım vardı. 1.11 tl'ye aldım buradan sanal kartla ve işimi gördü. steam oyunlarında sıkıntı olabilir belki bilemiyorum ama bayağı ucuz keyler var gerçekten.
  • ilginç bir site. origin, uplay ve rockstar social club üyelikleri satıyorlar.

şöyle bir örnek vereyim toplam 5 dolara şu iki oyunu aldım. şu an çatır çatır oynuyorum.

battlefield ı ultimate edition - 230 tl
    tom clancy's ghost recon wildlands gold edition - 339 tl

hacklenmiş hesap gönderiyorlar. battlefield ı de origin'deki tüm bilgileri değiştirebiliyorsunuz. *

uplay hesabı'nda ise satıcı ömür boyu garanti yani sıkıntı olduğunda anında hesap değişimi yaparım diyor.

buralar yanar.

edit: origin hesabında ayrıca battlefield 4 ve star wars deluxe edition oyunları da bulunuyormuş.
  • 5$'a gta 5 aldığım site. ancak alır almaz şifre ve e-mail değişti. satıcıya ilettim sorunu kanıt vs. istedi yolladım. yeni hsap verdi ancak o hesabın da şifresi ve e-mail'i değişti. bu durumu satıcıya yazdığımda dolandırıcı damgası yedim. bu rus'lar değişik insanlar.
  • yeni çıkan ac oyununun bile 3 dolara satıldığı rus sitesi. güvenemedim, bu siteyi kullanıp bilgilendirebilecek yazar varsa sevinirim.
  • çalıntı key ve hesapları satan site.
  • star wars battlefront 2'yi almak adına kullandığım site. 3 dolara aldım ve gelen hesapta battlefield 1'den tutun crysis'ine her şey var.

vallahi anlamadım...