• bunlar bu aralar yeni bir furya başlattı ve tüm ayn rand kitaplarını yayınlamaya başladılar.
  • ilginç bir yayınevi. bastıkları kitapların adlarına eklemeler yapmaktan çekinmemekte. örneğin, karl popper'in the poverty of historicism adlı kitabı, plato film yayıncılıktan adına eklemeler yapılarak basılmakta: tarihsiciliğin sefaleti. diyalektik materyalizm adı verilen nifak teorisinin eleştirisi. dahası, kitabın arka kapağındaki yazı koparıyor: karl marx'ın felsefi iflası. tamam arkadaşım, marxı sevmiyorsunuz. ultra liberalsiniz. popper da sevmiyor. ama adamın kitabının adına eklemeler yapmak yayıncılığa yakışır mı? şimdi ben nasıl güvenle okuyayım o kitabı?
  • teomanın balans ve manevra'sını basmışlar, ayrıca sinan çetin'in gözümün önünden geçen yüzler adlı kitabı da bu yayınevinden çıkmış. ben henüz okuyamadım ama çok ilgi çekici bir kitap olduğuna eminim. kapitalizm ve özgürlük adlı çıkardıkları diğer kitap ise bu yayın evinden zaman ayırıpta okumak istediğim kitapların başında geliyor.

bu arada bu yayın evini okumaya başlarken bir de felsefe öğreneyim, o da aradan çıksın diyenler için, ayn rand'in ihtiyacımız olan felsefe adlı kitabı süper olacaktır.
  • parası olan bir adamın "bakın ben bunları okudum" diye bağırmasının başka bir yolu olarak kurulmuş yayınevidir.

(bkz: sinan çetin)
  • 218. sayfadan 251'e geçen kitap basmışlar. tam bir sinan çetin rezaleti
  • ayn rand serisini yeniden basması gerekli olan yayınevidir. sahaflarda bile ütopik rakamlar isteniyor bu kitaplar için.
  • bende bu yayınevinden çıkma 3 tane sherlock holmes kitabı var ancak henüz inceleme fırsatı bulamadım. sanırsam yayınevi kapalı. uzun süredir yayınevinden çıkan kitaplar stoklarda yok.
hesabın var mı? giriş yap