şükela:  tümü | bugün
  • yerli, yabancı ve çok uluslu düzeydeki her türlü gerçek ve tüzel kişilere finansal yönden planlama, örgütlenme, verimlilik, toplam kalite, fizibilite tasarım ve piyasa araştırması, ilan, reklam, iletişim, haberleşme ve halkla ilişkiler konusunda danışmanlık yapan danışmanlık şirketi.
  • farklı firmalardan bir çok çalışanı yüksek ücretle transfer edip sonrasında mobbing uygulayarak ayrılmalarını isteyen garip bir firmadır.. neyin kafasını yaşadıkları anlaşılamamaktadır.

sakın ola size bu firmadan gelen bir talep olursa kabul etmeyin. turnover çok yüksektir , gelen 3 ayda lanet okur iş hayatına .

ceo'nun etrafındaki yalaka avukat takımı yüzünden çok zarar ettiği kesindir ancak bunu görmekten çok uzaktırlar..
  • nedir bilmiyorum ama tanımadığım birine ulaşmak için, sırf aynı soyadını paylaşıyorum diye en az 2 senedir telefon aramaları ve mesajla taciz eden firma. her seferinde de söylüyorum tanımıyorum, beni aramayın diye.

veya, benim telefonuma nereden ulaştığınızı söyleyebilir misiniz dediğimde ise cevap olarak ortada ~awkward silence~ oluyor.

anladığım kadarıyla; debt collector tarzı bir şeyler. a.k.a. modern henchman oluyorlar.

yapılabilecek ne var bilmiyorum ama "plato f." ve aradıkları numarayı bloklayacağım sanırım. internette şunu gördüm ama bu duruma uyar mı emin olamadım

t.c.k-madde 123
    kişilerin huzur ve sükununu bozma
    (1) sırf huzur ve sükûnunu bozmak maksadıyla bir kimseye ısrarla; telefon edilmesi, gürültü yapılması ya da aynı maksatla hukuka aykırı başka bir davranışta bulunulması halinde, mağdurun şikayeti üzerine faile üç aydan bir yıla kadar hapis cezası verilir.