şükela:  tümü | bugün
  • gelen mesaj;
    "ısrar etme artık. olmayacağını defalarca söyledim sana. çıktığım biri var ve gelecek ay nişanlanıyorum, kendine gel. son kez söylüyorum ve uyarmayacağım. devam edersen polisi arayacağım. yoluma çıkma, uyarıyorum!"

platoniğin gördüğü;
    " *s*** ***e *****. **********n* ********* ******i* ****. ç******* **** *** ** ******* ** **********o***. k****** ***. s** *e* ********** v* *************. ***** ******* ***i** **********. yo**** *****. ***r****um*"

- seviyor işte canımın içi.
  • günaydın demesi. yuh! bir insan hoşlandığını bu kadar belli etmez, gülümseseydi bir de!!
  • hiç bakmaması misal. ulan insan kazayla bakar, kafasını çevirirken bakar. ama yok. demek ki seviyor.
  • sorduğun soruya gözünün içine bakarak cevap vermesi. cevap vermesi yetmezmiş gibi.
  • seni dayılarıma siktirecem! demesi. oha ailesiyle tanıştıracak.
  • evlenmesi. kıskandırmak istiyor kerata. olsun ben yine de yüz vermemeye karar verdim. şımarmasın.
  • tam umudu kesmişken mesaj attıktan 9 saat sonra cevap vermesi ve tatlı tatlı neler yaptığımı sorması.
    hem umut verip hem vermiyor gibi olması daha da acayip.

mutlu edit; şu an sevgiliyiz hehe

mutsuz edit; 14. günde ayrıldık mnakoyim.
  • umudu sonrasında acıya dönüştüren davranışlardır.

3 sene öncesi. ben yine deli gibi aşığı oynuyorum, karşımda değişmeyen karakter. ölüyorum, eriyorum, sürünüyorum, azalıyorum ama severken. sevmekten ötesi, aşk bu. hangi kitabı görürsem elinde, ertesi gün o kitaba başlıyorum. facebook profilinde izlediğini gördüğüm filmlerin her sahnesini ezber ediyorum. sevdiği şarkıcıların şarkılarına sarılıp uyuyorum. umut işte, bir gün. bir gün olur da beraber izleriz o türkan şoraylı filmi, o salata yaparken ben balıkları kızartırım, beraber mırıldanırız o kadının acıklı şarkılarını. umut. olur mu, olur diyorum.

neyse. neysesi çok. neysesi ahhhlı, neysesi kırmızı, neysesi bol tuzlu.

bir gün dersteyiz. kış günü, karın karadenize ayak bastığı ilk gün, unutmam. önümde oturuyor. ya da hayır, ben onun arkasında oturuyorum, kasıtlı istekli. dersin ortasında birden arkasını dönüp ''coşkun sabah'ın aşığım sana doyamıyorum, ne de güzelsin bakamıyorum şarkısının devamı nasıldı yee?'' diye soruyor. söylüyorum, teşekkür edip önüne dönüyor. muhasebe dersinde hesap kitap yerine coşkun sabah mırıldanıyor. içimi karıştırıyorlar.

''bana sormuştu. dönüp arkasını bana aşığım sana'nın sözlerini sordu, seviyor işte, o da kocaman seviyor beni, hayat pek bi güzel, derste çok çabuk mu bitti ne, olsun, otobüste tıkış tıkış gitmek de çok güzel, beni seviyor, aşığım sana''

ahh işte.

nerden bilirdim, derste sevgilisine aşığım sana'nın sözlerini mesaj olarak attığını. bilsem söyler miydim o şarkının devamını ona?

söylerdim.
  • -göz göze 1 saat şarkı söylerken, gözlerinin içinin gülmesi.
    -gece dışarı çıkacağınızı söylediğinizde, hoop nereye? tarzı atarlarda bulunması.
    -"dur dur daha senle nerelere gidicez" tadında cümleler kurması.
    -günde beş vakit siz yazmadan önce size yazması.

bunlar pek sıradan şeylerdi de ben mi göremedim hala anlamış değilim.
    sonuç mu ? aşık olduğumu anlayınca, biz arkadaşız dedi ve defolup gitti. ben de unuttum zaten, oh.

bir yıl bilmem kaç ay sonra edit:

amk.

bilmem kaç yıl sonra edit:

fuck the king :h
  • sen arayınca telefonu açmaması.

demek ki telefon numaranı silmemiş, silse de demek numaranı hatırlıyor ki açmıyor, hatırlamasa da demek bilmediği numaraları açmayacak kadar namuslu.
hesabın var mı? giriş yap