şükela:  tümü | bugün
  • whatsapp'ta yazdığınız bir şeye 5 saat sonra "bir saniye cevap vereceğim canım" demesi.

canım.
    canı.
    can.
    ca.
    c.

canısı.

bu arada bu mesajının ardından tam tamına 37 gün geçti. hala cevap verecek. olsun, ben onun canıyım ya. bu da yeter :)
  • platonik duygular beslenen kişi sizseniz, psikolojinizi bozabilecek davranışlardır; çünkü karşınızdakine göre neyin sıradan olup olmadığını bilemezsiniz.

örnek:
    - günaydın dedim ama demese miydim lan?
    - iyi geceler demedim ama alınmış mıdır acaba?

ama en sonunda bir "amaaan bana da yapmışlardı, karma diye bir şey var." deyip kendinizi rahatlatabilirsiniz.
  • kalabalığın içinde gayri ihtiyari olarak arada size de bakması. tabii çok umutsuz vaka olanları için geçerli bir durum bu. benim "melisa sözen bana hallendi" diyen arkadaşım var olum. :/
  • ayağa kalkarken solundan da dönebilir, ama inatla sağdan dönüyor arkaya ...

çaktırmadan bana bakıyorsun di mi köftehor.
  • asansörde sırtı dönük bir vaziyette denk gelince ...

nasıl da bilir o kulaklarına bittiğimi :)
  • sigaraya inerim, hiç yalnız bırakır mı beni.
    hemen arkamdan gelir, etrafımdakilere "o benim" bakışı atarak.

yerim ben senin kıskançlığını ...
  • aynı kütüphanede yan yana ders çalışmak.

yılların sapı/yalnızı olarak böyle şeylerden bile medet umuyorum.sanırım gönül işlerine yabancı olduğumdan büyütüyorum bu durumu.
  • uyanın artık, o "aşırı umut veren sıradan davranışları" bilerek yapıyor.
    o da farkında sizin platonik takıldığınızı.
    ama böyle flörtler, eğer kararsızsa işine yarıyor, düşünme sürecini uzatıyor , eğer hoşlanmıyorsa zaten bedavadan iltifat alıp gününü şenlendiriyor.

çoğunlukla platonik, ilk bakışında yakalanıyor, o da olmadı ikinci.
    öyle romantik bakıyorlar ki anlamamak elde değil.
  • öpüşüp sarılarak uyunan gecenin sabahında evden erken ayrılan bendenize konuşmamız gerek minvalinde mesaj atması. buluşunca arkadaş olarak kalalım deyip aylarca gözükmemesi.

sevgimi test etmeye çalışıyor galiba. yoksa o böyle biri değil, biliyorum. 6 ay oldu bak ben hala bu şarkıda kaldım.
  • osurması...

üzerinize doğru osurmuşsa eğer; bana kokusunu bırakıyor, yerini işaretliyor, kesin sahiplendi demektir bu diye düşünebilirsiniz...