şükela:  tümü | bugün
  • güzelliğin beş para etmez bu bendeki aşk olmasa . . .
  • vaktiyle çokça defter yaprağına karalanmış, sınava hazırlanırken,ders dinlerken,şarkı sözleriyle de beslenen mektuptur.
  • eskisi yenisi farketmezse ben de bir tane yazmak istiyorum.
    sevgili 16 yasimin platonik aski, aradan nereden baksan 10 yil gecmis senin aklin yeni mi basina geldi? friendzonea boyle takiliyor insanlar iste.
    (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=4pnmwvbfps8)
  • ...
    yürekten bir dua kondurdum alnına
    hadi dedim hadi, yürü kalbime...

nihayet
  • "platonik aşkım;
    http://i1135.photobucket.com/…ndayavrusu/nabyon.jpg"

eee yıllardır platonikim, aşkımı itiraf edememişim, mektubu da uzatamam ki ben...
  • "söylenecek bir sözüm kalmadı artık
    adressiz mektubumun olmadığı gibi...
    içimden geçti(n)
    gitmedi(n)
    ama
    bitti..."
  • bu buz gibi havanın kasvetli sogukluguna bile aldırış etmeden sadece seni görebilmeyi ne denli istediğimi ne kendime ne de sana açıklamayı marifet sayabilen beynim acaba hangi kır çiçeklerinin içinde bulacak kendini kaybedeceğini bile bile olmayacağını bile bile..
  • son mektup.

kucuktuk. yakalamac oynardık, o derece kucuktuk.. cegingen, tutuk.. ne yapacagını bilmeyen, acemi.. derken yıllar yılları takip etti, eskisi gibi konusmaz, oyunlar oynamaz, sırada yan yana oturmaz olduk.. yıllar yılları takip etti, birbirimizle iki kelam bilem etmez olduk.. ben uzun uzun sevdim seni, once yakından, sonra uzaktan.. ardından yeni sevdalara tutustuk.. iyi de oldu sanki.. sonra nereye gidecegimi bilmedigim, cok caresiz bir donemimde sen cıktın karsıma.. bir umut sana sarıldım.. yeniden mutlu olabilirdim.. yeniden cok tutkulu bir seyler hissediyordum..olmadı, kactı bir sekilde tren.. ama benim yeniden kendimi toplamam uc senemi aldı. az arkandan aglayıp dagıtmadım o donem. saglık olsun.. son bir bucuk senedir bir sekilde hayatıma ama gonulden ama ufurukten dahil oldun.. arada yuzum en neselisinden gulduyse, o caresizligin icinde yasamda kalmaya istek ve umut beslediysem sayendedir. ne kadar tesekkur etsem az. ama artık uyanma vakti.. kendime yepisyeni insanların oldugu, bu yuzyıllardır icinde yasadıgım yarı hayal-yarı gercek kucuk dunyanın dısına cıkmaya karar verdim.. benim dunyam korunaklıydı ama gercek dunya zaman zaman sol dekoltenin en derininden de yaralasa gercek.. ben o dunyanın parcası olmak istiyorum..

ben iyiyim artık. merak etmeyin. bana yalanlar uydurmanıza gerek yok.

gordugum en guzel duslerin oznesi cocuk,
    sıkıntılı bir donemde gunes gibi dogan cocuk,
    mutlu ol!
    bu sana yazdıgım son mektuptur.