şükela:  tümü | bugün soru sor
 • oyunlar için yeni bir torrent tracker. hd-torrents ile bağllantısı olabilir belki. banner'ı vardı.
  http://playbits.org/ üyelikler açık.
 • toplamda 70gb ve üzeri download için 0.30 ratio istemekte olan oyunlar için yeni bir torrent tracker.
  zamunda'da en fazla 80kb ile çektiğim torrenti burada 600-830kb arası çekiyorum ki ttnet kullandığımı da belirtmek isterim. hazır üye alımı açıkken sözlükçülerin kaçırmamasını tavsiye ederim.
 • hd-torrents'in kardeş oyun torrent tracker'i.

  site güncel ve popüler oyun arayanlar için oldukça kullanışlı. yeni çıkan hemen her oyunu orta sayıda* ve seedbox sahibi seeder'dan çekebilirsiniz. yüklenen büyük boyutlu, popüler, aaa oyunlar genelde freeleech.

  sitede ratio yapmak ise çok basit. ilk 70 gb'a kadar sizden herhangi bir ratio istemiyor. 70 gb'a ulaştığınızda da 0.3 ratio yeterli. zaten kardeşi hd-torrents'te de 50 gb'a 0.7 ratio isteniyordu.

  ancak siz bu oranları tamamen boşveriyorsunuz. siteye girişte dlc unlocker olsun, crack fixer olsun kb boyutunda 15 tane torrenti indiriyorsunuz, seed'e bırakıyorsunuz ve bunlardan bonus puanlar kazanıyorsunuz. 15 taneden sonrasına puan vermiyor. bu puanlarla 3 günde 5 gb gelecek şekilde ratio yapıyorsunuz.

  site temiz oyun arayanlar için, repack oyun arayanlar için, public tracker'lerle uğraşmak istemeyenler için ve başka tracker'lerde ratio derdinden muzdaripler için* ideal bir site. üyelikleri de niyeyse her zaman açık.

  bu adresten üye olabilirsiniz.