şükela:  tümü | bugün
1083 entry daha
  • oynadığım maçların %95'ini 0 kill 0 damage ile bitirdiğim oyun. allah belasını versin koskoca harita, bissürü cam var ne bileyim adam hangisinden ateş ediyor deli olacağım ya.

ayrıca hanginiz dediydi lan köprüden geçmeyin pusu kuruyorlar diye. boğaz'ı yüzerek geçmeye çalışırken mavi alanda kalarak can verdik resmen. suyun içinde ilk yardım şırıngası spamladığım anı hatırlıyorum... korkutucu.
  • bugün silmeye karar verdim artık. yani ar lootunu düşürüp düşürüp bitirmişler. community ne istiyorsa tersini yapmaya başladılar aynı h1z1 gibi. ve azalarak tüketip bitecekler bu şekilde.

14 tane ev gezip sadece bir tane uzi bulmak için oynamıyorum ben bu oyunu. bu hakikaten artık boku çıkmış bir durum. sikerim yapacağınız oyunu.
  • pek sevemedim ama giriş müziği çok güzel olan oyun
  • cs:go'daki gibi ekranda kurşunun hangi yönden geldiğini gösteren işaretler olsa tadından yenmeyecek ama malesef ortada oyuncuları yüzlerce dolarlık kulaklıklar gibi ekipmanlara yönelten bir endüstri olduğu için oyuna böyle bir özellik getirmiyorlar. bir nevi pay2win olayı işte.
  • arcade oyun oynaya oynaya kazma olduğunun farkında olmayan yeteneksiz arkadaşların pay2win sandığı oyundur.
  • arada paraşütle atlayıp adam öldürmek isteyen tecrübeli yazarları mesaj kutuma beklerim.
    tanım: ortalama 100 kişinin atladığı adada bireysel ya da takımların birbirini öldürüp sona kalmaya çalıştığı oyun.
  • arkadaşımın iphone kulaklıklarıyla benden (razer manowar bt) daha iyi ses kastığı oyundur p2w falan diye ağlayanlara bakmayın.