• son update sonrasında ara ara manasız crash yememe sebep olan oyun.zaman zaman maçın ortasında her zamanda ilk açılışta oyun bir anda kapanıyor.
  • sıfır eşya ile başladığınızdan, öncelikli amacınız eşya bulmak ki kendinizi savunun.bu,insanda stresi ve yarış halini tetikliyor ve daha ilk baştan oyuna bağlanıyorsunuz. sonra önünüze çıkan düşmanları vurdukça eğleniyor,lootladıkça ödül almış gibi hissediyorsunuz.ilk başlarda ölürseniz başka strateji kurup tekrar oynamak istiyorsunuz. eğer sonlara kalırsanız heyecan tavan yaptığından yenseniz de yenilseniz de bağımlısınız artık.ben bunları yaşamıyorum çünkü oyun bende yok. öğrenciyiz sonuçta yetmiş türk lirasını daha mantıklı harcamak zorundayız değil mi? olsa iyi olurdu ama onsuz da idare ediyoruz işte. siz oynayın.
  • son updatelerden sonra crash sayısı ciddi oranda artan oyundur. oyundayken nadiren çöküyor ancak lobideyken arda arda çöktüğü oluyor.
  • uğruna ekran kartı aldıran gta5 cs-go karışımı oyun.
  • sadece arada sırada g27 ile ets2 de yük taşıyıp direksiyon sallayan beni bilgisayarımla tekrar barıştıran oyundur. oyunun bazı optimizasyon sorunları olsa da inanılmaz keyifli ve heyecanlı oldugunu söylemeden edemeyecegim.

oyun ciddi anlamda şunları istiyor;
    1- harita analizi (ucak nereden girdi, kac kisi nerde atladi neredeki loot takıma yeterli olur vb. gibi),
    2- cesaret (kalabalık bölgelere atlama, birebirde adam öldürebilme, açık kapılı ev gördüğünde direkt kaçmadan etrafı inceleme ve adam varsa temizleme vb. gibi)
    3- takım oyunu (birbirini kollama, çatışmaya yön verme, savunmaya geçebilme, backstep yemeden alana girebilme, alanda iyi bir yer tutabilme vb ..)
    4- şans (alanın küçüldüğü bölge, drop'un düştüğü yer, lootun güzelliği)

sıklıkla as sunucularinda squad, duo oynuyoruz. hiç kill almadan yada 1-2 kill ile oyun kazanmaktansa gerçekten keyif alarak bol bol adam vurarak drop kovalayarak da oynamayı deneyin derim.

15x ve avm ikilisi çok güzel bu arada.
  • yeni haritanın görüntülerini twitter adresinden duyuran yılın en iyi çıkış yapan oyunu. haritanın ismi desert. cs:go' dan bu oyuna kayan kitleyi mutlu edeceğini düşünüyorum. çünkü hepimiz counter strike oynamaya dust haritasında başladık. counter strike' ın ilk sürümlerinden bu yana sarı tonların ağırlıklı olduğu dust2 haritası çok yakında güncellenerek beyaz tonların hakim olduğu daha aydınlık bir harita oldu ve oyunculardan büyük eleştiriler aldı. desert haritasının görüntüleri gerçekten heyecan verici.

https://twitter.com/…unds/status/928932008046284801
  • yanıma bir adet duo aradığım oyun. yeşilin yanmasını bekliyorum.
  • artık optimizasyon olayının ciddi manada bilerek ilerletilmediğini düşündüğüm saçma oyun.

1 haftadır falan oynamıyordum, dün girdiğimde fps'in ciddi manada artmış olduğunu gördüm, düne kadar minimum ayarlarda 40 civarı fps alırken dün 100de falan sabitti. bugün oyuna tekrar girdim ulan sonunda optimizasyon geldi diye, steam upgrade yaptı, oyuna girdim, fps yine 40larda sürünüyor.

i7-6700hq, gtx950m, 16gb ram kombinasyonuyla bildiğiniz oynayamadığım oyundur kendisi.

herhalde nvidia ile falan anlaşmaları var, millete gtx1080 kakalamak için özellikle bu durumda tutuyorlar grafik olayını, başka açıklama bulamıyorum.
  • kaçırdım mı bilmiyorum. anlık rekorlar kıran bir oyundur buraya kadar evet. 2 yıldır bu oyun türü rust ve h1z1 derken pubg ile rekor boyutlara ulaştı. konsept güzel ve eğlenceli lakin oyun oynarken tam bir hayal kırıklığı. bu oyunlar buglarla dolu ve optimizasyon yerlerde. merak ettiğim olay şu bu oyun konseptini neden büyük oyun firmaları yapmıyor? piyasada ki büyük oyun firmalarını hepimiz biliyoruz saymaya gerek yok lakin cidden neden halen daha bu işe el atmış değiller akıl alır gibi değil. pubg rekor paralar kaldırdı işten. burnundan kıl aldırmıyor. indirim bile yapmıyor şerrolar.
  • ubisoft'un türünü aparması gereken oyun. ismi de hazır (bkz: tom clancy's battlegrounds)* . şaka bir yana ghost recona veya divisiona gelse şahane olurdu. hatta division tam bu türlük bir oyun, belki 2. oyunda yaparlar. keza red dead redemption 2'de de fena olmaz.
hesabın var mı? giriş yap