• rusça ve lehçenin en yoğun kullanılan dillerden ikisi olduğu oyun. dolayısıyla oyuncu kitlesini genel olarak tahmin edebilirsiniz.
  • oyunu oynayan kitlenin sizi bağlamadığı oyun. solo girerseniz zaten adı üstünde solo bu kitleyi öldürmeye çalışıyorsunuz. duo ya da squad girerseniz de muhtemelen arkadaşlarınızla giriyorsunuzdur. kitleden bu kadar şikayetçiyseniz uçakta ctrl+t yaparak sesi kapatabilirsiniz.
  • benim gibi yeni başlayan varsa takım olalım. tek başına zevki çıkmıyor. bir mesaj uzaktayım. nasıl noob olunur gösterelim onlara. haydi.

edit: beşinci oyunumda bir kişi bile vuramadan 6. oldum* en son alan iyice daraldı sinsi sinsi sessizce yürürken aniden karşıma biri çıkıverdi korkudan baltayla saldırdım adama. öldüm tabi sonra. çok heyecanlı lan gelsenize.
  • ilk defa hack yapan birine denk geldik ailecek şaşkınız *
  • öğrenene kadar sıkıntı olan oyun.
  • izlenme sayısında lol ile kapışıyor twitch'de. çoğu zaman da geçiyor. güzel turnuva oyunu olur bundan. hala almadım ama iyi oynayanları izlemesi oynamasından daha zevkli gibi
  • çok fazla multiplayer takılan biri değilim. her zaman kendimi single hikaye modunda takılan biri olarak gösteririm. ps1 hatta daha öncesinden beri bu kültürle büyüdüm. sonra bu oyunla tanıştım ve bildiğim her şey değişti. evet bug var, evet lag var, cart var, curt var ama bu oyun inanılmaz bağımlılık yaptı bende. saklanarak oynaması ayrı bir zevk, rush oynaması ayrı bir zevk. bu oyun olmuş. hem de net olmuş.
  • lootsuz bir deneme yapayım dedim.
    tek loot : 5 adet sis bombası solo da 17. oldum.
    s686 ile 13. oldum (solo)

kask,çanta vs başka hiçbir şey yok. keyif aldım ,ilginç bir deneyim oldu.

oyunda 5-6 kill alıp alan dışında kalarak ölmek üzüyor.
  • hileciler yüzünden tam anlamıyla oynanamaz hale gelen oyun. killcamin gelmesiyle çok bariz ortaya çıkıyor bu. silahsızken 50 metre uzaktaki adamı vurandan ayağından ses çıkmayana, 2 metre yana ateş edip ne hikmetse hs alandan laggerlara her numara var. on zilyar kişiyi banladık deseler de hakikat söylenenleri pek yansıtmıyor açıkçası. resmen her 2 ölümümün biri hileden. bir zamanlar keyifle oynadığım oyundan tiksiniyorum gittikçe. böyle giderse ömrü fazla uzun olmaz.

bu hileci arkadaşların önemli bir bölümünün nicklerinden de türk oldukları kolaylıkla anlaşılıyor ki ülkemizdeki gamerların toxicliğini de göz önüne alırsak hiç şaşırtıcı değil.

edit: arkadaş bu oyuna ne zaman ekşide bok atıp soğusam bir sonraki oynadığım oyunda harikalar yaratıyorum chicken diner alamasam bile. demekki bol bol rahatsız edicem burayı artık.
  • loot sisteminde bugün gördüğüm bir bug sayesinde hayatımdan nefret ettiren oyun. oyundan çıktığım gibi forntnite'a geçtim
hesabın var mı? giriş yap