şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • kendilerine yüklü bir yatırım yaptım diyebilirim. ama adamların ürünü var projeleri de mantıklı, ekipte sağlam eee daha ne duruyorsun gir ico ya dedim.

  2018 şubat gibi halimiz pürmealimiz belli olur.

  playkey.io dan ico %15 bounty satışına eth ile devam ediyorlar. eğer dolandırılıyorsak bu adamlara dolandırıldığım için şeref duyarım. adamlar prodüksiyon ve görsel kaliteye bu kadar önem vermişler.

  playkey.net den üye olup steam hesabınızla giriş yapınca demo oyunlar sunuyor ve çok kısa süre sonra gelecekte oyunların çoğunun bu şekilde oynanacağını hissetmeniz çok zamanınızı almıyor.

  -/---------------------0--------------------/-

  edüt: piyasaya çıktı. çıktı çıkmasına ama pek tat vermedi. çok zayıf bir çıkış ve mahalle bakkalı tadında exchangelerde bin dolar volume ile nereye varmaya çalışıyorlar anlamadım.
  mine edilemeye başladığında belki bir farklılık olur ama bizim yatırdığımız para şuan monopoly parasından farksız.
  editler gelecek.

  -/---------------------0--------------------/-

  edüt: yılın son günü yazayım dedim. yılı kapatırken genel piyasanın %30 düşmesi pkt ye yarayıp yaramadığını henüz kestiremiyorum ama eth yükseldikçe rusya cryptoya daha sıcak baktıkça bu rus firması da daha bi kıymetleniyor.
  fiyatı ıco fiyatından çok düşük seviyelere geldi 1 dolardan alan adam şuan %30 kayıpla satabilir. ben elimdeki pkt (playkey token) arttırmaya yönelik ufak ufak alımlarla gelecek senenin yatırımını yapıyorum. shitcoin olabilir veya diğer shitcoinlerin yanında gerçekten bir ürünü olan para dönen bir işletmenin verdiği güven ve çalışma disiplini ile düşününce sanki en kötü aldığınız fiyata satarsınız diye düşünüyorum. şuan 500 dolar ile 750 tane falan alabiliyorsunuz. yani %20 bile artsa ciddi karla satabilirsiniz.

  volume gün geçtikçe artıyor 1 btc ile başlayıp 6,7 btc ye geldiği oldu. yılbaşı rusya da 8 gün tatil haliyle ocak aynın yarısı boş geçecektir.
  bu aralar fiyatlar dipleri görebilir. eğer sahip olan varsa panikleyip satmasın.

  en iyi ihtimalle 2x öngörüm şubat-mart ayları belki 3x bile olabilir. hacim çok düşük ve ciddi bir yatırım gücü fiyatı roket edebilir. yatırım tavsiyesi değil tabi olum yoksa dün habertürk canlı yayında bitcoin nasıl alınır tutorial'ı yapan siz misiniz?

  -/---------------------0--------------------/-

  edüt 2018;

  ikibinonsekiz e güzel başladı. hacim küçük ama market değerlemesine 10 milyon dolara yakın giriş yapıldı. henüz büyük exchangelerde yok eğer bir büyüğe girerse durumunu tahmin edemiyorum $50 $ 100 mü olur orası biraz muallak.
  marketcap sıralaması 300-400. gibi bir iki hafta içerisinde ilk 100e girer mi dersiniz?

  güncel fiyat $2-2.5

  -/---------------------0--------------------/-

  büyük borsa edit:

  yakında binance veya muadili bir exchange'e ekleneceği söyleniyor. çok kısa süre sonra olması muhtemel çünkü şuan satışı yapılan 3 exchangerdan 2sinde volume var 1i wallet a gönderim yaptırmıyor. diğeri de sürekli arıza çıkarıyor. shitexchangelerden kurtulursak ve binance'a girdiğini düşünürsek. önce bir düşüş kaydedilebilir fakat bu kar satışı bekleyen büyük holder hareketi olarak yansır.
  sonrası to the moon diyebiliriz arkadaşlar.

  güncel fiyat $3.5 - 4

  -/---------------------0--------------------/-

  genel piyasa fiyat sağlaması edit:

  crypto piyasasının genel olarak dalgalanıp diplere değerek ilerlediği ve ayı piyasasına girdiğimiz işaretleriyle tabi pkt (playkey) de nasibini aldı.
  hold edenler holduna devam edebilir. zaten şu haliyle bile ico fiyatının x2 hayatına devam ediyor. büyük exchange girişleri yakın. meşaleleri yakın. swh

  playkey oyun anlaşmalarını sürdürüp marketing konusunda çalışmalara devam ettiğini gösteriyor. yazılım ekibi de aynı şekilde söz verdiklerini yaparsa şubat başı tahminim $5 - $10 arasıdır.

  güncel fiyat $2 - 2.5

  -/---------------------0--------------------/-

  şubat öncesi son edit:

  piyasa düzeltmeyi tamamlamak üzereyken playkey de biraz silkelenip kendine geldi. volume şuan en yüksek seviyesinde.
  hitbtc şubat ortası eklenmesi kesin haberi geldikten sonra fiyatın hala $2.50 de olması biraz kıllandırıyor ama şubatın ilk haftası 4 katına aniden fırlama olasılığı var. haliyle girecek olan şubat başı girmesi veya şuan girmesi daha sağlıklı olur.

  mine edilebilir olmadığı için şuan ilk sistem kodlarını yazacaklarını ve test edeceklerini söylüyorlar. son kullanıcının mine etmesi yaz'a kadar sürer. bu bizim fiyatı hoplatacaktır ama daha çok süre olduğu için çok fazla değinmiyorum.

  eth fiyatına bağlı olarakta (bu sene eth ve icolarının senesi diyorlar) gerçek performansını 3 ay içinde göreceğimizi umuyorum. o zamana kadar bittrex ve binance de pkt'yi kabul etmiş olacaktır zaten. önce bittrex olacaktır.

  güçlü hold'a devam arkadaşlara selam.

  güncel fiyat $2.5 - 2.6
2 entry daha