şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sony'nin duyurduğu, playstation için yeni bir uygulama.

  telefonlara entegre oyun sistemi dememiz daha doğru olur, birkaç kişi bir araya geldiğinizde beraber oynayabilmeniz için yeni kumanda ihtiyacının önünü kesmesiyle beraber telefonun gyroscope, kamera ve ekranın üzerinde kaydırma (swipe) hareketinin de işin içine katılabilmesi olumlu yanları gibi gözüküyor şimdilik.

  uygulama ücretsiz olursa veya çok makul bir fiyata gelirse eyvallah ama para kotarmaya kalkarlarsa ben yogum...
 • (bkz: hidden agenda)
 • sony'nin takdir ettiğim nadir uygulamalarından. umarım devamı gelir ve tüm playlink oyunları türkçe seslendirmeye sahip olur.

  oynadığım ve kesinlikle tavsiye ettiğim playlink oyunları şunlar. (bu oyunlar türkçe seslendirmeye sahip. playstation store'da bu konuda yanlış bilgi verilmiş.)

  (bkz: that's you)
  (bkz: frantics)
  (bkz: knowledge is power)

  yanlış hatırlamıyorsam, that's you ve knowledge is power playstation'dan bağımsız olarak sadece telefonlarla da oynanabiliyor lakin denemedim.
 • şikayetçiyim ekşi bey. yeni çıkan playlink oyunları tükçe destekli değil. hele ki bildiğimiz knowledge is power türkçe destekli iken çıkan ikinci oyun decades türkçe dil desteklemiyor. saçmalığın daniskası ayrıca diğer yeni oyunlar da türkçe değil maalesef. bu ne cimrilik napacaksın bu kadar parayı toprağa mı götüreceksin playstation türkiye. girişim güzel mevzu güzel ama insanın boğazında bırakılan hede diyorum kendisine