şükela:  tümü | bugün
2456 entry daha
  • türkiye mağazasında pek de tatlı indirimlerin olmadığı konsol. zira mart ayında god of war ııı remastered'ı 6 dolara us mağazasından satın almıştım. hatta ben pahalı bile almışım. haziran ayını bekleseymişim 4 dolara satın alabilirmişim. (bizim para hesabıyla 14 lira oluyor ve buna maalesef ucuz diye seviniyorum, halbuki elin amerikanı için 4 lira o. evet 4 liraya gow alıp oynayabildiğiniz bir dünya hayal edin. ayrıca oyunun indirimsiz fiyatı bile onlar için 20 lira değerinde. yani türk vatandaşına sunulan fiyatın 5'te biri.)

https://psprices.com/…593/god-of-war-iii-remastered
  • gün itibariyle hâla kırılamamamış ve (korsan oyuna karşıyım ama) oyunları 300tl olan konsol. psn'de steam indirimleri görsek de alsak dedirten teknoloji harikası.
  • daha yeni firmware 4.0 çıktı diye hatırlıyorum, ne ara 5.0'ı çıkardın
  • ps4’ü kırdırmak için uğaşanlar var hala.
    300tl imiş bir oyun. fifa17, the last of us remastered, gta v, ... gibi aaa diyebileceğimiz oyunları 60-100tl bandında indirimde satın almıştım. aldığım en yüksek fiyatlı oyun horizon:zero dawn 110tl. siz nasıl 300 tl’ye oyun alabiliyorsunuz ki? ha dersen ki ben bir oyuna 60 lira para veremem, indirim kovalayamam, insanların emeğini de hiçe sayıp korsancı olurum o zaman 5000tl verip iyi bir oyuncu masaüstü veya dizüstü bilgisayarı alıp torrentle oyun indirebilirsin gelip burada oyun konsoluna bok atmanın anlamı yok. bunu yazana kadar onca pc’den kötü özellikleri var onları yaz

tanım: 3 aydır birlikte olduğum kötü özelliklerinden biri olarak ps store üzerinden oyun satın alma olduğunu söyleyebileceğim oyun konsolu
64 entry daha