şükela:  tümü | bugün
  • ps4'ün yeni versiyonu.

daha güçlü gpu'su, hızlandırılmış cpu'su olacakmış. donanım özellikleri aşağıda:

cpu: x86-64 amd "jaguar," 8 cores
    gpu: 4.20 tflops, amd radeon™ based graphics engine
    ram bellek: gddr5 8gb
    harddisk: 1tb
    ebatlar: 295×55×327 mm
    ağırlık. 3.3 kg
    bd/dvd sürücü: bd × 6 cav, dvd × 8 cav
    giriş çıkışlar: super-speed usb (usb 3.1 gen.1) port × 3, aux port × 1
    ağ bağlantıları: ethernet (10base-t, 100base-tx, 1000base-t)×1, ıeee 802.11 a/b/g/n/ac, bluetooth® 4.0 (le)
    güç gereksinimi: max. 310w
    görüntü ve ses çıkışı: hdmı out port (supports 4k/hdr) dıgıtal out (optıcal) port
  • su an tanitimi yapilan cihaz.
    ps4 gibi bu da fiyasko cikti. bir marka dusunun ki blu ray olayinin mucidi ama cikardigi konsol 4k blu ray oynatamiyor. yapacaginiz isi sikeyim. neyse call of duty ergenleri bu konsolu alip ilk gunden upscale edilmis 4k ve ne sike derman oldugu bilinmeyen hdr destegi ile oynayabilirler. 3-4 yildir piyasada olan konsolun 2 tane exclusive oyunu var. biri bloodborne digeri uncharted 4. bunlar icin gidip konsol almaya degmez. bizim fiko baskan gibi kiralayin yeter.
  • tanıtımı yapılıyor, fena değil.
  • 4k ve hdr desteği olan konsol.
  • playstation 4 almayı düşünürken benim için iyi bir seçenek olan cihaz. tabi önce para ayarlamam gerek. zira bir de 4k tv lazım.

edit: 4k tv'ye gerek yok hdr performansını standart hd tv'ler de alabilecekmişiz.

edit 2: ayrıca güncel oyunlar da gelişmiş grafik patchleri alabilecekmiş.
  • yanlış anlamadıysam* 4k desteklemeyen televizyonlarda bile daha iyi görüntü vereceği belirtilen playstation 4'ün yeni sürümü.
    ps4'ü bir yerimize sokarız artık

(bkz: merlin'in kazanı)
    "yapılan güncelleştirme konusunda mevcut ps4'leri unutmayan sony, normal ps4 sürümünün önümüzdeki hafta hdr güncellemesi alacağını da açıkladı. " diye yazmış bakalım.
  • bizde aldigimiz playstation 4 gotumuze sokariz artik.

ulan sende samsung , apple gibi oldun ya sony helal olsun.

senede 1 makine cikarir milleti sikersin artik.

(bkz: sinirli değilim)

(bkz: ananin amini kiririm pic)
  • az önce tanıtılan,10 kasım 2016'da piyasaya sürülmesi beklenen ve ps4'ün daha gelişmiş versiyonu olan oyun konsolu.

fiyatın 399 € olacağı açıklandı. türkiye'de muhtemelen 1900 tl'den satışa sunulacaktır.
    4k ve hdr desteği de mevcut. 4k tv'si olanlar için edinilmesi gereken konsol. fakat fhd tv'si olanlar da doyurucu grafiklerle karşılaşacak.
    ps4 slim'i uzun süredir bekliyordum.
    pro'ya slim'den 400 lira daha fazla vermek değer mi,bilemedim.
  • hiç bir zaman pc'nin yanına yaklaşamayacak olan,bebelerin eline konsol diye verilen aletin yeni sürümü.
  • benim gibi 4k tv sahibi olan ve bütçesi uygun kişiler için güzel bir konsol olacaktır. hangi oyunlara 4k desteği geleceğini öğrenirsek alma kararı kesinleşir. fifa 17'ye 4k desteği gelecekse çıkar çıkmaz alırım.

yalnız iphone 7 plus ile aynı gün tanıtılması kötü oldu, hepsine para mı yeter ulan!!