• çilek severler alabilir
  • oyun tanitimi mi ps5 tanitimi mi anlamadim boyle mi oluyor bu isler niye aleti tanitmiyolar
  • fiyatı merakla beklenen oyun konsolu.

2.08.30 itibariyle görülebilir

edit : tanıtılan oyunların fragmanları #108716931
  • insanların biraz sakinleşmesi gerekiyor. launch oyunları bir konsol için nadiren başarıyı belirleyen faktör oldu su ana dek. özellikle first party dışındaki yapımcılar nispeten mesafe koyuyor.

daha çok teknoloji demosu gibi bir sunum ve bize sadece görmemiz gereken şeyleri gösteriyor; oyunları. boş laf yok, buzzword yok, sadece oyunlar var.

şu anki jenerasyon teknoloji olarak zaten yeterince tatmin edici. çıktığı gün konsolu aldıracak pek bir şey göremiyorum. a kalite oyunlar çıkmaya başladıkça insanlar konsola hızlıca ısınacaktır.
  • 1 saattir izliyorum lansmanı, bir bok anlamadım oyunlardan.
    farklı bir şey göremedim. ya ben bu oyun işlerinden anlamıyorum ya da ....

ilave : tasarımını msi trident'e benzettim.. konsol düşmanlarını uyup msi trident mi alsak acaba :)
  • sevgili arkadaşlar;
    benim tıkladığım tüm linklerde trt-çocuk yayını var; doğru yayına hangi link'ten ulaşabilirim?

tanım: izleyici ile dalga geçen lansmana sahip konsol
  • şuana kadar hayal kırıklığı, konsolu gösterin bari mk.

edit : an itibariyle konsolu da gördük gelinlik gibi olmuş.
  • beyler tanıtım bitmeden neden kendinizi yoruyorsunuz yahu? hala oyun tanıtılıyor. bağımsız oyun departmanı başı çıktı bu kısımın sonuna geldik dedi. bir bekleyin bitsin bir şey çıkmazsa beraber söveriz *
  • sanırım yetişkin oyunlarına geçtiler an itibariyle
  • 1 saat oldu sanırım takip ediyorum ama kayda değer bir şey göremedim. çocuk oyunları vardı sanırım. oynanış göremedik güzel bir oyundan. hep video. geceyi kurtarmaları için önemli bir şey göstermeleri gerekiyor. yoksa tırt...

edit: ürünü sonunda gördük. tasarımını gayet beğendim. şık olmuş ve kullanılan renk de başarılı. sunum için 5/10 diyebilirim o da konsolu gördük diye çünkü oynanış beklentisi vardı ama bunu karşılamadılar maalesef. fiyatının kallavi olacağı da kesindir artık. alıcılarına şimdiden hayırlı olsun.
hesabın var mı? giriş yap