şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
  • sony milleti iyi sikiyor.
  • xbox series s'in playstation 5'in muadili olduğunu sanan/iddia eden adamlar var lan ekşi forumd.. aman şey pardon, sözlükte. ne içiyorsan tarifini ver biz de içelim kardeş. ülkenin gençleri olarak çok ihtiyacımız var bu kafaya.

(bkz: hayat ne tuhaf vapurlar filan)
  • artık iyiden iyiye oyun konsoluna bu kadar para vermeyelim diye evrenin hakkında mesaj gönderdiğini düşündüğüm yeni nesil sony kutusu. bu nedir arkadaş girip girip bakıyorum stok yok. belli oldu biz bunu yazdan önce alamayacağız. git gide hevesim de kaçıyor zaten.
  • stok sorununu haziran ayının sonuna kadar devam edeceği söylenen oyun konsolu.
  • mediamarkt internette önsipariş toplayıp kimseye göndermedi, mağazadan sattılar ama

vatan, teknosa,d&r ellerindeki stokları gönderdi sorunsuzca. vatan en çok satışı yapan olarak tebrikleri haketti. diğerlerinin stoğu azdı ama hemen yolladı onlar da en azından.

mediamarkt internetten alanlara, mart ayının ortasına kadar gönderemeyeceğini belirtip isterseniz iptal edebilirsiniz diye dönüş yapıyor.. rezalet ki rezalet..

ben vatandan aldım 5 gün sonra gönderdiler kendilerine teşekkür ediyorum.

7500 den alınan konsollar sahibindene 10 bin tl den konulmaya başlanmış bu arada. sakın ola ki almayın bu kansızlardan..

edit: mediamarkt vermeye başlamış kargoya
  • (bkz: #119045636)

(bkz: #119165541)

kargosu az önce elime ulaşan konsol. çok heyecanlıyım sözlük!
  • avrupada hiç bir marketin stoklarında bulamadığım oyun konsolu. tam bir karaborsa neden salmıyorlar piyasaya çözemedim.
  • aga ben de anlamıyorum. niye insanlar harıl harıl bu aleti arıyor, bir an evvel almak için çıldırıyor? yani halihazırda ps4'ten ne gibi bir avantajı var bu aletin? hadi özel oyunları filan olsa anlayacağım da o da yok bildiğim kadarıyla. grafik kalitesi desen öyle aldım mı çağ atladım durumu da yok. yani ps3'ten ps4'e geçince hakikaten bir daha ps3'ün yüzüne bakmak istemezdin leş gibi göründürdü grafikler. ama burada henüz böyle bir durum yok. tek artısı ssd ve yeni gamepad'i sanırım şu anda. ama bunlar için de bu çılgınlık durumlarına ne gerek var? hepsini geçtim, konsol almak istesem xbox s gayet makul görünüyor şu aşamada. hatta paran vardır xbox x alırsın. gamepass'i filan var hiç olmazsa. yani gerçekten bu ps5 öyle aman aman fark eden bir cihaz değil şu aşamada. birkaç seneye özel oyunları çıkmaya başlar o zaman meraklısısındır illa almalıyım dersin de ne bu heyecan? bilemiyorum altan. kaçırdığım bir şey varsa bu cihazla ilgili bilgilendirme fena olmaz.

not: konsol dünyasına dışarıdan bakan pisici

edit: adam cillop gibi ps4'ü iki dakikada atari 2600 yaptı ya la. yani olmaz ya farz edelim sony seneye alın bu size yeni konsolum ps6 deyip bir cihaz çıkarsa bu defada adam ps5'e atari 2600 diyecek.*
  • atari 2600 varken millet neden almak istiyor cidden anlayamıyorum. hem onun da joystick'i bozuluyor. pacman desen var, lublüblub diye yakıt doldururken son anda patlattığın fuel tankerleri içeren uçak oyunu... bi bitmediniz lan.
  • gül gibi yurt dışından 2.5-3.5 k ya alabileceğiniz cihazlara neden bu kadar para verirsiniz hiç anlamam ki sizi ?!
    açlıktan geberirken, devleti zengin etme sevdaniz niye ?!

hesabın var mı? giriş yap