şükela:  tümü | bugün
 • 5.00 firmware versiyonuyla artık psp üzerinden direk erişilebilen ama türkiyeden bi sikim yapılamayan ağ. memleketinizi usa yapınca de yemiyor şimdiden söyleyeyim.
 • uk veya us hesabı aldığınız zaman sorunsuzca demoları indirip oynayabilirsiniz. ben denemedim ama yapanların anlattığı kadarıyla paralı oyunları almanız için kredi kartı bilgilerini girdikten sonra hesabı açtığınız adresiniz geliyor. o adresi kredi kartı adresinizle değiştirmeniz gerekmiş. kredi kartınızında yurtdışı alışverişlerine açık olması lazım.

  edit: uk hesabı biraz sorun çıkarabiliyormuş. us hesabı alıp oyunları satın almak daha kolaymış. ayırca us hesabınız varsa visa ile adres değiştirmeden alışveriş yapabiliyormuşsunuz.
 • yeni gelecek olan güncellemeyle crosschat ve xbox live'da bulunup kendisinde bulunmayan öbür özelliklere sahip olacağı duyurulmuş olan ps3'ün online sistemi. xbox live'ın paralı sunduğu şeyleri bedavaya sunmasıysa ona karşı avantajı olacak.
 • türkiyede şansa kredi kartı kabul eden sistem.
 • gönderdiği aylık mail'deki "browse all psp games" bağlantısına tıklayınca

  fatal error: interface 'iterator' not found in /var/opt/dialogue1to1/shared/lib/adodb/adodb.inc.php on line 2709

  şeklinde hata veren oluşum. psp kullanıcıları hala üvey evlat sony için.
 • uk olanının kartları 18 inde çıkmaktadır. 20 poundluk kart 17 pounddan satılacaktır yurtdışında.
 • us playstation store'dan visa kartla alışveriş yapılabilmekte, mastercard'la yapılamamaktadır..

  uk store ise türkiyeden hiçbir kredi kartını kabul etmemektedir, tek çözüm yeni çıkacak psn kartlarını satın alıp kullanmaktır..
 • hiç araştırıp okumadan türkiye adresiyle hesap açınca turşusunu kurduğunuz, daha sonra abd adresli başka bir hesap alıp onunla girmeye çalıştığınızda da "you cannot sign in another user's sign-in id (e-mail address)." diye bir uyarı aldığınız ps hizmeti. kendimden bizzat biliyorum. problemin bir çözümü varsa iletebilecek arkadaşlara hayat boyu minnet borcum olur.*

  edit: abulafia sağolsun hızır gibi yetişti, konsolda yarattığımız kullanıcıyı silip başka bir kullanıcı açarak yeni abd adresli hesabımızı gösterebiliyomuşuz.

  bir de tüyo vereyim, geçerli abd adresi bulmak için www.newyorkhotels.com sitesi ideal, yüzlerce adres var.