şükela:  tümü | bugün
1385 entry daha
  • (bkz: mortal kombat 11) güzel indirime girmiş. oynamak isteyenler yeşillendirsin.
  • öfkem geçmiyor ondan defalarca yazıyorum. adam fanboy değilim diyip ciddi ciddi absürt argümanlarla fanboyluk yapmış

yukarıdaki arkadaşların da dediği gibi adam 3 5 tane çeviri yapıyor diye saygı duyulacak yanı yok. özellikle hala altyazı olayını bu dönemde büyük oyun şirketlerinin çözememesine şaşırıyorum zaten. binlerce gönüllü adamla oyunları çok cüzzi fiyata çevirtebilirsin. veya resmî olarak yine mi çeviriyorsun? buna bir kolaylık getir biz çevirelim cihaza yükleyelim pcdeki gibi. belki altyazılı çıkmaz ama sonrasında eklenebilir bu yöntemle.

buradaki arkadaşların derdi ne ingiltere ne de gerçekten türkiye store. bu derdin muhattabını arıyor insanlar. türkiye storeun ister sikinde olsun ister olmasın bu duruş bir yerlere ulaştı ki adamlar sosyal medyada paylaşım yapamadı.

indirim konusuna gelince steam kur da sabitliyor, muhteşem indirim de yapıyor, 5 tl ye oyun da satıyor. ve %99.9’u kendi oyunu bile değil. demekki kur bahane.

özet olarak bu durumda bile gerek türkiye store gerek sony’ye en ufak hak veren adam ile (bkz: yiyor ama çalışıyor) diyen adam arasında hiç fark yoktur. hatta aynı kişilerdir.

omurgasızlara inat, oyun almıyorum, aldırmıyorum. keyfimden feragat ederim ama kişiliğimden değil

edit ek: bu arada adamlar açıklama yapamayacak kadar aciz veya bizleri umursamaz andavallar olduğumuzu sanıyorlar. indirimi getirdi sosyal medya paylaşımına devam etti.
  • işin ucunda para olduğu zaman bizim insanımız çabuk adapte olur, boşverin. bunlar tr de playstation ın bilindik olmasına çok güveniyorlar, kısa dönemde para kazandılar ama yeni nesilde xbox yürüyecek, özellikle aylık ödemeli oyun sistemiyle. 200 den fazla ps4 oyunu olan biri olarak ben yeni nesilde xbox a geçiyorum (xbox kinect vs çok saçmalamadığı sürece, öyle olursa steamle devam ederim), net.