şükela:  tümü | bugün
  • psn uk'den gelen cevap, bizden umudu kesin bizimle alakalı değil sorun psn tr'de demiş açık açık buyrun
  • geçen hafta sepette 350tl tutan iki oyun bu hafta 880tl, bu gidişle kendilerine satarlar.
  • benim anlamadığım bir tek türkiye mi evde kalıyor neden diğer ülkelere bu tavır yokta bize yapılıyor lan piç miyiz eyyyy playstation
  • hayal kırıklığına uğratan platform. bu kriz döneminde “fırsatlar” sekmesinin tamamen kaldırılmış olması, resmen virüs krizinden faydalanmaya çalıştıklarını göstermektedir. kendilerini rezil etmekten başka bir işe yaradığını sanmıyorum. bunu dememde bir sakınca yok sanırım: pis reziller! fırsatçılar!
  • bundan sonra elveda playstation merhaba xbox.
  • son zamanlarda artan oyun fiyatları zaten can sıkarken indirimleri kaldıran şerefsiz sony.
    millet şu zor günlerde çeşit çeşit promosyon yaparken yaptığın unutulmaz.
    hala fifa 20 oynuyorum o ayrı ama daha da oyun almam.

iyice pikap plak muhabbetine döndü konsol işi.
    300-500 e iş gören pikap alır heves edersin, adam akıllı eski plaklara 400-500 lira para isterler.
  • çok ama çok ayıp eden firma. pro sahibiyim. binlerce lira da oyunlara para harcamışımdır. eğer akıllarını başlarına almazlarsa bundan sonra ne bir oyun alacağım ne de plus üyeliğimi uzatacağım. ps5 de almayacağım. arşivimdeki oynamadığım oyunları bitirip satacağım.
  • 5 gündür sosyal medya hesapları dahil hiç hareket yok. corona falan derken başlarına iş gelmiş olmasın, yakınlardaki biri şirkete bir gidip bakarsa iyi olur.

edit: 11 gün oldu!
  • herkesin şu (bkz: #104099011) entry’deki gibi şikayet etmesi gereken kan emici kuruluş. bu fırsatçı ahlaksızlara prim vermeyin, hem şikayet edin, hem de oyun falan almayın.
  • şu ps store'ye türkiye ofisi karışmıyor, ingiltere ofisi karışıyor diye bilinçli pstr çalışanı veya alçak yalancı namussuzlar neredesiniz... ingiltere ofisine hem telefon açıp sorduk, hem mail attık. iksinden de aldığımız cevap "türkiye bölgesine biz (ingiltere) karışmıyor. türkiye ofisimizle görüşün oldu "

yani bu pisliği, bu organize kötülüğü yapan playstation türkiye ofisi ..bunların hesabını onlardan sormamiz lazım, ki biz bir grup olarak ofislerine gideceğiz yakında, bu pisliği neden bize yaptıklarına dair..o zaman yine editlerim...

ulan neye yanıyorum bilyor musunuz? "muhasebeciyi ülke müdürü yaparsanız böyle olur :) mustafa yiğit de mcdonalds'tan falan gelmişti:)
    mis gibi oyuncu sercan sülün varken hale bak yahu"