• bir xbox one kullanıcısı olarak bildiriyorum. evet playstation'un hareketi büyük çapsızlık ama şu an microsoft storeda da pek bir kayda değer indirim yok arkadaşlar haberiniz olsun. şu an steamde 200 tl olan doom eternal'ı 470 tl'ye satma gayretinde bizimkiler de, çok da şaapmayın bence xboxu.
  • şu corona döneminde indirim yapmayı reddeden, hatta olan indirimi de kaldıran nadir oluşumlardan.

neresinden bakarsan bak haklı bulunmayacak bir hareket de sony cephesinden geldi. tamam kapitalist sistem, tamam işleyiş, ama bence bu zamanlarda "iyi bir şey yapıyorum bak ben" reklamını da yapmayı en iyi siz bilirdiniz.
  • en son fifa 18 almıştım. evde çok durmadığımdan ve oynama fırsatı bulamamamdan kaynaklı yeni oyun almadım. bu sıkıntılı günlerde fifa 20 ve bir kaç oyun alıp online takılayım dedim ama bu rezaletle karşılaştım. 1 ay önce 150 lira olan oyun şimdi 460 lira. bu terbiyesizliktir...

fifa 18, playstation için aldığım son oyun olarak kalacak...
  • hayal kırıklığına uğratan platform. bu kriz döneminde “fırsatlar” sekmesinin tamamen kaldırılmış olması, resmen virüs krizinden faydalanmaya çalıştıklarını göstermektedir. kendilerini rezil etmekten başka bir işe yaradığını sanmıyorum. bunu dememde bir sakınca yok sanırım: pis reziller! fırsatçılar!
  • bundan sonra elveda playstation merhaba xbox.
  • son zamanlarda artan oyun fiyatları zaten can sıkarken indirimleri kaldıran şerefsiz sony.
    millet şu zor günlerde çeşit çeşit promosyon yaparken yaptığın unutulmaz.
    hala fifa 20 oynuyorum o ayrı ama daha da oyun almam.

iyice pikap plak muhabbetine döndü konsol işi.
    300-500 e iş gören pikap alır heves edersin, adam akıllı eski plaklara 400-500 lira para isterler.
  • çok ama çok ayıp eden firma. pro sahibiyim. binlerce lira da oyunlara para harcamışımdır. eğer akıllarını başlarına almazlarsa bundan sonra ne bir oyun alacağım ne de plus üyeliğimi uzatacağım. ps5 de almayacağım. arşivimdeki oynamadığım oyunları bitirip satacağım.
  • 5 gündür sosyal medya hesapları dahil hiç hareket yok. corona falan derken başlarına iş gelmiş olmasın, yakınlardaki biri şirkete bir gidip bakarsa iyi olur.

edit: 11 gün oldu!
  • türkiye psstore yönetimi ile anlaşmazlık içine girilmiş herhalde her yerde indirim var tr de yaprak kımıldamıyor
  • son dönemde yaptıkları ancak sony'e sızan bir microsoft çalışanı tarafından yapılan sabote ile açıklanabilir. hele böyle bir dönemde.
    microsoft'a su taşıyorlar resmen.
hesabın var mı? giriş yap