• ''yine de god of war ve the last of us yüzünden play station'dan şaşamam.'' diyenlere az bile yapan oluşum. vote with your wallet kavramından bihaber insanlara az bile.
  • sosyal medya hesaplarından acilen çıkılması gerektiğini düşünüyorum. zaten mesajınıza cevap dahi yazmıyorlar. şikayet konusunda detaylı bir paylaşım yapılırsa, bir şikayette ben gireceğim.
  • bu ülkede ticaret yapıyorsan bu ülkenin şartlarına göre fiyat koyacaksın yoksa sikime kadar yolun var.

steam dolar kurunu düşük tutuyor. oyunlar avrupa'dan daha ucuz çıkıyor türkiye'ye.

xbox game passi türkiye'ye göre fiyatliyor. avrupa'nın en ucuz game pass aboneliği türkiye'de.

yine xbox konsolu da türkiye'ye göre fiyatliyor. xbox one x 2.500tl ile en ucuz türkiye'de.

sen hem avrupa fiyatı koyup hem de indirimleri kapatiyorsan kusura bakma sikime kadar yolun var. bu ülke 2 senede komple pesten fıfa'ya geçti. senin de sonun gelecektir elbet.
  • yıllardır xbox kullanırım, 4-5 yıldır da ea access kullanırım. yılda 65 lira veriyorsun, ea oyunlarının çok büyük bir kısmını oynuyorsun.

ps4 için de ea access alınabiliyor sanırım, alın keyfinize bakın
  • önceden diyen oldu mu bilmiyorum ama burnuma aral kokusu geliyor gibi
  • sanırım 5 almicaz. hele bir donanım sorunu yaşayın da ağlatsınlar.

ps4 ü ilk çıktığında japonyadan aldım. cd sürücü sürekli çıkıyordu. cd takıyorsun atıyor. neyse aradık anlattık durumu.

tr dedi ki. bana ne!? ulan fiş fatura var alet belli sahtesi yok ki bunun. ne demek banana?

eskişehirde bilmem nere varmış banana ama ona bir sorsana dedi. aradım onlar da gardaşım para dedi. japonyaya gönderip ücretsiz yaptırdım amk sony trnin
  • eskiden fiyat politikası çok iyiydi ve ciddi iyi işler yapılıyordu ama son 1 2 senedir iyice batırdı.yaklaşık 5 ay önce aldığım xbox adeta çölde vaha gibi geldi.playstation i da sattım kafam rahat. daha da ps almam.
  • bir hafta oldu indirimlerin kalktığı, eğer indirim olsaydı en az iki oyun alıp bitirip yenilerine bakıyor olurdum. bir oyuna 400-500 vermektense 100tl gibi bir ücret verip 5 ayrı oyun oynarım daha iyi.

iki yıldır da böyle yapıyordum, şu noktada gerçekten indirimsiz oyun satışları bizim sesimizi gölgede bırakıyorsa ülke ekonomisi o kadar da cort değilmiş onu anlarım.

bir hafta oldu playstation türkiye bir hafta, böyle bir pr hatası nasıl yapıyorlar aklım almıyor.
  • satın elinizdeki ps4 leri kurtulun beyler , konsoldan kurtuldugumdan beri pc nin ne kadar kral olduğunu hatırladım
hesabın var mı? giriş yap