• 610 liraya aldığım gran turismo 25. yıl özel sürümü 2500 liraya çıkmış. ps5 alma niyetindeyken artık sadece g29 direksiyon seti alıp ps4-series x'de takılacağım.

bu arada bilgisi olan arkadaşlara sorum, cd'li last of us part ii var. remastered'a dijitalden upgrade yapılabilir mi acaba?
  • yeni yıl geldi ya, bu zamlarla hepimize mutlu yıllar demişler. vayy....
  • feci bir şafak operasyonuyla birçok oyunun fiyatını artırmış olan mağaza.

fiyatı artan oyunların listesine buradan ulaşabilirsiniz.
  • ucuzlayınca bir ara alır oynarım diye istek listesine attığım yıllanmış oyunlara indirim değil devamlı zam geliyor. bugün de saçma sapan zam gelmiş yine. bu yaptıklarıyla kendi ayaklarına sıkıyorlar haberleri yok. hele hele the last of part 1’in ps5 sürümünün plus’a gelmesini beklerken 2000? olmuş. aaaaaaaalllll alırım aq. siktirin gidin
  • bazı oyunlar dolar fiyatından daha pahalıya satılır hale gelmiş.

deluxe edition'ı 40 dolar olan crash team rumble oyunu türk psn'sinde 2249 tl (74 dolar)

40 dolar şu an 1200 tl filan ediyor. tam 1000 tl daha pahalıya satılıyor! yakında amerikan psn'sinden oyun almak zorunda kalacağız bu gidişle.

denk geldiğim ikinci oyun. resident evil 4.

60 dolar fiyatı olan yani 1800 tl civarında olan oyun türk psn'sinde 2129 tl den satılıyor. böyle yapacaksanız direkt dolara geçirin steam gibi bu fahiş fiyatlar ne böyle.
  • 3-4 yıl önce maaşım 4000 lira civarıydı ve aaa oyunlar 200 lira civarıydı. 20 oyun falan alabiliyodum maaşımla 200 lira fiyattan.
    şu an 45.000 civarı maaşım var. bu maaşla 22 oyun alabiliyorum 2000 lira fiyattan.

benim anlamadığım, görüldüğü üzere -oyunlar bazında- alım gücü değişmemiş hatta artmış ama o zamanlar 200 liraya oyun almak çok koymazken şu an 2000 lira neden çok geliyor gözüme.
  • adamlara kızacağınıza paranızı pul edenlere kızın.
  • ps5 slim almanın hesaplarını yaparken vazgeçmeme sebep olmuş abartılı fiyatlara oyun satılan platform. sanırım bu nesili series s ile tamamlayacağım.
  • playstation oyunları pc'ye geleceği için dert olmayan fiyat güncellemesidir. ps5 alırken sony'nin aç gözlülüğünü düşünecektiniz maalesef hem de türkiye'den çekilmiş olmasına rağmen.
  • yahu sizin maaşlara yüzde 50 zam gelince süper, adamlar zam yapınca aaa-uuu…

maaşlara gelen zam rakamlarından enflasyonun nerelerde olduğunu bir düşünün. bana kalırsa bu halen iyi günlerimiz. sony, microsoft vs toplu halde dolara geçmeleri yakındır.
hesabın var mı? giriş yap