şükela:  tümü | bugün soru sor
  • geçen benim de başıma gelen olay. cüzdana para ekleyerek alışveriş yapabildim sadece. umarım bir an önce çözülür, rezalet puanım 9/10.
  • başıma gelen husus zamanında..

bu yıllardır böyle,sony bunu değiştirmiyor ve değiştirmeyecek çünkü bu para kazanmalarının bir diğer yolu.

velhasıl kelam beni bu konuda cd kültüründen vazgeçememek gerek zaten bu oyun kültürüne terste bir durum.işin tadı o cd'yi çıkartıp oynamak,muhafaza etmek koleksiyon yapmak ayrı bir zevk bambaşka bir olay.ek olarak bu şekilde kazıklanmazsınızda.hatta takas yolu ile daha cuzzi fiyatlara bile oyun alırsınız.
  • yılların efsane sorunu. kredi kartı ekstresindeki adresi noktası virgülü büyük/küçük harfine kadar girip bir adet crash badicoot warped almıştım 2009'da fakat en zor harcadığım 5 dolardı sanırım o para. hala devam etmesi üzücü, alternatif ödeme sistemleri adapte etseler keşke.
  • zamanında kuveyt hesabındaki bir oyuna dlc almak isterken bana kırk takla attırmış sorun. en sonunda adres olarak kuveyt türk konsolosluğunun adresini birebir girmiştim ve sorun çözülmüştü.
  • benim de başımda.

son indirimlerde bioshock collection alayım dedim. kredi kartı hatası verdi. sonra birden ekranda aral ithalatın sahibinin videosu çıktı. "indirim senin neyine amk fakiri, teknosa'da 320 tl'ye kutulu oyun satıyoruz siktir git oradan al alacaksan." dedi.

ps4'ü camdan aşağı attım, kredi kartını da sobada yaktım. sanırım takip ediliyorum.
  • bu sorunu pc'de browser üzerinde yaşıyorum fakat ps4 üzerinden alım yaparken yaşamıyorum. yine pc'den alım yaparken 3d güvenlik zımbırtısı gerekirken ps4 üzerinde gerekmiyor belki de bununla alakalı.
  • (bkz: #57697967)
  • 2 hafta evvel yaşadığım sorundur. ne yapsam olmamıştı. dün tekrar denedim, titanfall 2 aldım ve oldu. bi süre beklemek gerekiyor herhalde.
  • tamamen adres ile alakalı arkadaşlar. bankanızı arayın, kartın kayıtlı olduğu adresi alın ve tam olarak aynen girin. sıkıntı yaşamayacaksınız. tabii ki o noktaya kadar her şeyi doğru yaptığınızı var sayıyorum.
  • müşteri hizmetleri aranarak ps store' un güvenli bir site olduğunu teyit ettirerek çözdüğüm problem.