şükela:  tümü | bugün
  • - aylin hanım sikimi handle eder misiniz?
  • daha üst bir pozisyonda çalışıyor olmanız ön şarttır.
    plaza kadınları sosyal statü standartlarını düşürmezler.
  • parfümünüz channel değil de, chanel olsa daha iyi olur, çakma olduğu ilk başta anlaşılmasın...

edit: silmiş ya la channel parfüm içeren entry'sini...
  • "ebrucum toplantımızı iş çıkışına schedule ettim, bir şeyler içip, projenin üzerinden geçebiliriz."
  • içinde geçen "channel" parfüm "looser" takılma tavsiyeleriyle, ancak ümraniye taraflarında bir plaza'da işe yarayacak tavsiyeler sinsilesi.
  • bmw anahtarlığınızı italyan takım elbisenizin cebinden çıkarıp masaya koyun .
  • plaza erkekleri ile ilişkiye girme rehberi şeklinde açılabilecek başlıkla arşılaştırılması yanlış çünkü plaza ya da değil bir erkekle sevişmek için onunla sevişmek istediğinizi direk olarak söylersiniz. erkeklerse bu arzularını ne yazık ki direk olarak dile getiremiyorlar. bakın ben eşitlik istiyorum, ben anti cinsiyetçi bi insanım. lütfen..
  • madde 0:
    • bundan kimseye bahsetme!

(ya aslında plaza kadını nedir bilmem. ama maddeli başlıklarda fight club göndermesi olmazsa canım sıkılıyor. onu tamamlayıp gidiyorum. size iyi eğlenceler)
  • geçen ayın priminin 6 bin dolar eksik yattığına ilişkin maili yanlışlıkla ona atın.
  • abartmayin