• ne pis bir arşivim varmış. yalnız ilginç bir şekilde her dinlediğimde bambaşka bir yerine takılıyorum bu şarkının.

so if you're feeling lonely, don't
    you're the only one ı'll ever want
    ı only want to make it good
    so if ı love you, a little more than ı should

bryan abimin çatallı sesiyle birleşince bir başka acıtıyor.
  • bryan adams "i remember" kısımlarını öyle içten söylemiştir ki gerçekten hatırladığına emin olursunuz. bu nedenle hemen ardından gelen "if you're feeling lonely, doooonnn't" sözleriyle birlikte şarkının en vurucu kısmıdır.
    link verilmemiş, buyrun.
  • şehirler arası yolculuklarda kafayı cama dayayıp rafet el roman klibi çekmelik şarkı.
  • david gray şarkısı olan please forgive me, ben bir eşeklik yaptım tekrar barışmak istiyorum beni affet anlamı taşımaz. sevgiliniz ingilizce biliyorsa bu amaçlarla kullanmaya pek uygun değildir yani. seni gördüğümde kendimi unutuyorum, nutkum tutuluyor, derdimi anlatacak kelime bulamıyorum, şapşala dönüyorum kusuruma bakma temasıyla sevdiği insana karşı hislerini çeşitli benzetmelerle anlatmaya çalışan bir adamın hikayesidir. barışmaktan ziyade aşkınızı ilan etmek için kullanılabilir.
  • şu an dinlediğim tek kelimeyle mükemmel brian adams şarkısı. dinleyin dinletin.
  • başyapıt kategorisindedir. şarkının tek eksiği yarım saat sürmemesi.
  • brian adams 'ın ses tonu şarkıyı başka bir boyuta taşımış.
  • bryan adams'ın çok içten söylediği şarkı. dinlerken, ulan bryan efendi, ne bok yedin de yengeden böyle özür diliyorsun, diye düşündüğüm naif şarkı.
hesabın var mı? giriş yap