şükela:  tümü | bugün
  • sıcak bir film. filmin konusunda geçen star trek teması beni filme bağladı.
  • sicak bir yolculuk filmi. dakota fanning otizmli genc bir kadin rolunde ve cok da basarili oldugunu soylemeliyim. konusu acisindan daha da detayli islenebilecek malzeme olmasina ragmen, seyirciyi sıkmadan ilerlemeyi hedef almis olduklarini dusunuyorum..
    bircok yerde komedi, dram seklinde basliklandirilmis oldugunu fark ettim. ama ben komik bir sey goremedim..
  • tatlı bir hüzünle kaplı iyi vakit geçirten oldukça hoş bir film. sonuna kadar ilgiyle ve aşırı merakla izliyorsunuz. dakota her zamanki gibi çok başarılı. star trek ile ilgisi olanlar kaçırmasın, aslında filmin hikayesi bunun üzerine kurulu. kesin tavsiye!!
  • ancak ve ancak pazar günü yapacak bi işiniz yoksa ve tvde yayınlanıyorsa izlenebilecek bi film.

başarılı bi çok örneği varken son derece sığ ve yüzeysel bu filmin çekilmesine anlam veremedim. ayrıca bu dakota'yı holivuda kim saldıysa allah da onun evine ateşler salsın. donuk bi surattan başka hiçbir şeyi yok bu kızın.
  • daha iyi bir seçeneğiniz yok ise izledikten sonra pişman olmayacağınız tatlı ve naif bir film. özellikle pete ve frank hikayedeki güzel detaylar, dakota fanning'i de açıkçası başarılı buldum, tabii ki dustin hofmann ve claire danes ile kıyaslanabilecek düzeyde değil ama bu film özelinde bence yeterliydi. teodolit ile yaptığım ölçümde puanı 7.1089243/10 çıktı.
    aynı türde daha etkileyici filmler için: rain man, temple grandin, black
  • sıcak sımsıcak bir film. otizmli genç bir kızın hikayesini hiç sıkmadan, dramatize etmeden anlatmayı başarmış. filmin içindeki star trek göndermeleri de çok hoştu. kahramanımızın, tüm sorunlarına rağmen, yazma konusuna tutunarak, aynı zamanda hayata tutunması o kadar güzel anlatılmış ki. çok duygulandım.